Zodiako ženklai: Liūtas

Zodiako ženklas Liūtas

Ugnies stichijoje esantis Liūtas valdomas saulės planetos – stiprus, amžinai jaunas ir dominuojantis zodiako ženklas, kuriam pati geriausia diena savaitėje yra sekmadienis. Dažnai Liūtai bando savo jėgas sporte, meilėje, įvairiuose žaidimuose. Šiam zodiako ženklui šiek tiek trūksta atsakomybės, tačiau tikrai nepritrūks savigarbos ir išdidumo, dėl to dauguma Liūtų, tiek vyrų, tiek moterų, labai prižiūri save, jiems svarbu, kaip jie atrodys kitų akyse.

Negerbiamas Liūtas – įžeidus. Kuomet Liūtai įsižeidžia, jie tampa pikti, sunkiai tvardo emocijas, gali pasirodyti pernelyg arogantiški, tušti. Taigi, verčiau Liūtą gerbti, patenkinti jo ego. Ypač tai svarbu, jei ketinate su juo dirbti, plėtoti verslą. Nors tai ir neatrodo patikima, Liūtai savo partnerius renkasi pagal asmeniškumą, vertina, ar šie jį gerbia ir skatina kitus parodyti pagarbą.

Optimizmas, ryžtas, atkaklumas – tai Liūto sėkmės savybės, tuo tarpu aukšta savigarba ar net savimeilė, paviršutiniškumas – savybės, kurios Liūtui kartais kainuoja labai daug. Be viso to, dažnai kasdieniai darbai lieka užmarštyje, nes Liūtas mano, jog jis turi daryti kažką didesnio, svarbesnio, skirto būtent jam.

Stiprūs liūtai vyrai

Liūtai vyrai mėgsta demonstruoti savo jėgą, kurią gali išreikšti besistengdami pakliūti į dėmesio centrą. Visgi, ne visuomet Liūtai vyrai pasikliauja tik emocijomis ir gali puikiai suvaldyti sudėtingas situacijose, kurioms reikalinga išmintis. Darbo pasirinkimas paprastai gana aiškus – toks, kuriame Liūtai gali būti pastebėti, o jiems niekas pernelyg daug neaiškintų. Tai gali būti profesionalus sportas, politika, valstybės tarnyba, pramogų verslas ar vaidyba. Nemažai Liūtų dirba sau, kuria verslą, tačiau didelė dalis vengia darbo mažose bendrovėse.

Geras Liūtų draugas tas, kuris jį moka pagirti, yra ištikimas ir jokių būdu nėra nuobodus. Dėl tokių draugų Liūtai aukoja daug ką, jei tik to prireikia. Kiek kitaip meilėje. Čia Liūtai vyrai skiria nemažai dėmesio ne tik sau, bet ir savo antrajai pusei, įžvelgia ir ryškina jos privalumus, ignoruoja trūkumus, jei jų negalima panaikinti. Neištikimybė Liūtui – didelis nusižengimas, kurio jie negali atleisti nei sau, nei savo antrajai pusei. Tą lemia išdidumas.

Moterys Liūtai – išdidžios ir valdingos

Nors pastebima, kad dauguma moterų, gimusių po Liūto ženklu, yra išdidžios ir net pasipūtę, jos yra geros vadovės, puikiai suvaldo kolektyvą, randa bendrą kalbą su partneriais ar klientais. Moterims tinka ir valstybės tarnyba, meno sritis.

Reta Liūto ženklo moteris bendraus su kito sluoksnio atstovais. Dažniausiai ieškoma panašių į save, vyrauja vyriška draugija, kuri Liūtes lydi nuo vaikystės, tad nevertėtų nustebti, jei draugių ji neturėtų. Visgi, išskirtiniais atvejais jos gali nustebinti kilniu poelgiu, kuriame nepavyktų įžvelgti jokio savanaudiškumo. Meilėje jos išrankios, savo antrajai pusei kelia didelius reikalavimus, todėl gali ilgą laiką būti vienišos, dažnam vyrui Liūtės atrodo sunkiai pasiekiamos. Įdomu, jog dauguma moterų turinčių Liūto ženklą vengia namų ruošos, negali būti namų šeimininkės, o savo vaikus ypatingai myli, tačiau jų auklėjimą dažniau patiki tėvui.

Liūtai – ypatingai sveiki žmonės

Gamta Liūtus apdovanojo gera sveikata, tačiau pagailėjo rūpestingumo, dėl ko vėliau Liūtai susiduria su problemomis, kurias iššaukė nepakankamas dėmesys savo sveikatai. Dažna problema – kraujotakos, širdies sutrikimai, neretai Liūtai nukenčia nelaimingų atsitikimų metu. Pastebima, kad Liūtai bene labiausiai iš visų zodiakų priešinasi negalioms ir dėl savo užsispyrimo sugeba jas įveikti. Visgi, ilgai delsdami ir nesikreipdami į gydytojus Liūtai prisiverda nemažai košės.

Rekomenduojami video

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.