Horoskopas 2016 - Dvyniai

Horoskopas 2016 - Dvyniai

4.6739130434783 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (23 balsai (-ų))

2016 metu horoskopas - Dvyniai

Dvynių laukia aktyvūs ir kūrybingi Beždžionės metai. Tiesa dar metų pradžioje to nejausite, net atvirkščiai, būsite gana pasyvūs, pro pirštus žiūrėsite į susikaupusius darbus. Tačiau tai truks neilgai.

Pavasarį gyvenimas sužydės gražesnėmis spalvomis. Gausite atsakymus į, kaip Jums seniau atrodė, “užstrigusius“ klausimus, o tai suteiks naujų jėgų, pasitikėjimo savimi ir ryžto veikti. Ką ir padarysite. Tai geras laikas, padėsiantis priartėti prie užsibrėžtų tikslų, ar net juos pasiekti. Žinoma, jeigu netinginiausite.

2016–tų metų vasaros pradžioje tapsite kiek irzlūs. To priežastimi gali būti netikėta žinia ar pablogėję santykiai su bendradarbiais. Deja, Jus bus sunku suprasti. Tapsite perdėtai jautrūs, itin reiklūs aplinkiniams, norėsite viską kontroliuoti. Tačiau šiuo laikotarpiu skirsite daug dėmesio artimiesiems. Turėsite galimybių pagerinti gyvenimo sąlygas. Pirksite arba atnaujinsite būstą.

Rudenį vertėtų pakoreguoti dar metų pradžioje nusistatytus tikslus. Susimąstysite kaip galima padidinti darbo našumą, per trumpesnį laiką atlikti daugiau darbų. Tai geras laikas eksperimentams ir seniau padarytų klaidų ištaisymui.

Na o metų 2016 metų pabaigoje sudėsite visus taškus ant “i”. Išsiskirsite su žmonėmis kurie vienaip ar kitaip Jums trukdė, bet tuo pačiu ir praplėsite savo draugų ratą, susipažindami su naujais, įdomiais žmonėmis.

Horoskopas 2016 - Vėžys >>

loading...