Horoskopas 2016 - Svarstyklės

Horoskopas 2016 - Svarstyklės

4.1428571428571 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (21 balsai (-ų))

Horoskopas 2016 - Svarstyklės

Raudonosios ugninės beždžionės metai Svarstyklėms gana geri. Tiesa sėkmė labiau lepins antroje metų pusėje. Nemaža dalis užsibrėžtų tikslų 2016-tais metais bus susiję su santykiais, buitimi ir asmeniniu Svarstyklių gyvenimu. Netrūks permainų. Senus santykius keis nauji, Jūsų gyvenime atsiras naujų, geresnių žmonių, o netikri draugai pasitrauks.

Metų pradžioje daug dėmesio skirsite šeimai ir namams, tad būsite beveik idealus sutuoktinis. Tačiau turėsite dėl ko ir nerimauti. Gali įsiplieksti lemtingų pasekmių turintis ginčas su Jums svarbiu žmogumi, su kuriuo Jus sieja bendra ateitis. Šioje situacijoje turite vadovautis sveiku protu, o ne emocijomis ir kvailais principais.

Jeigu norite pradėti kažką naujo, tam puikiai tiks 2016 metų pavasaris. Šiuo laikotarpiu būsite aktyvesni ir ryžtingesni, todėl lengviau įveiksite iškylančias kliūtis. Tiesa konkurentai taip pat nesnaus, tad turite veikti greičiau. Galite sulaukti pasipriešinimo iš artimūjų, tačiau tai dar ne priežastis atsisakyti savo planų.

2016 metų vasarą būsite imlūs naujoms žinioms, tad šį laikotarpį turėtumėte išnaudoti kvalifikacijos kėlimui ar naujos kalbos mokymuisi, tiesiog tam, kas šiuo metu Jums labiausiai reikalinga. Besibaigiant vasarai emocijos ims viršų prieš sveiką protą. Netikėtai, dėl iškilusių sunkumų, galite sugalvoti mesti tai, ką pradėjote su didelėmis viltimis. Tai tikrai ne išeitis.

Rudenį tikėtinas didelis pelnas, tik turėsite pasistengti pinigus leisti protingai. Rugsėjo mėnesį gali sušlubuoti sveikata. Tiesiog labiau rūpinkitės savimi. Beje šiuo laikotarpiu dalį Svarstyklių užvaldys nepasotinamos aistros už šeimos ribų. Jeigu turite antrą pusę – tai nežada nieko gero, nebent sugebėsite nukreipti jas į savo partnerį.

Metų pabaigoje vėl su malonimu pasinersite į namų rūpesčius, šeima Jums taps svarbiausia. Nesunkiai užbaigsite dauguma svarbių darbų ir pasitiksite 2017 metus su šventinėmis nuotaikomis.

Horoskopas 2016 - Skorpionas >>

loading...