Horoskopas 2017 - Ožiaragis

Horoskopas 2017 - Ožiaragis

3.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (4 balsai (-ų))

2017 metų horoskopas Ožiaragiui

2017-tieji Ožiaragiui - tai naujų idėjų ir puikių galimybių metai. Būsite labai aktyvūs, sieksite didelių tikslų ir būsite patenkinti tik geriausiais rezultatais. Tiesa kartais Jūsų norai bus akivaizdžiai per dideli, net nerealūs. Vertėtų nusistatyti realesnius tikslus, priešingu atveju jausite nusivylimą, kuris smukdys jūsų entuziazmą. 2017 metais iškilusias problemas turėsite spręsti greitai ir ryžtingai, bet koks delsimas gali atnešti nuostolių.

Ugninio Gaidžio metais tikėtinos permainos daugelyje gyvenimo sričių. Gali tekti peržiūrėti savo gyvenimo vertybes. Galite keisti darbą ar siekti paaukštinimo. Nebijokite, jums tikrai seksis. Tiesa, neišvengsite ir sunkių momentų, bet visumoje metai tikrai sėkmingi.

Metų pradžioje pajusite jėgų antplūdį, norėsite nuveikti kuo daugiau ir jums puikiai seksis. Gali atsirasti naujų idėjų, planų, apie kuriuos seniau net nepagalvojote. Šiuo laikotarpiu į viską turite žiūrėti labai atsakingai. Beje, įtakingi pažįstami gali padėti pasiekti užsibrėžtus tikslus lengvesniais metodais, nei planavote iš pradžių. Vasarį nešvaistykite pinigų be reikalo, kiekvienas didesnis pirkinys turėtų būti apgalvotas.

Pavasarį daugiau planuokite ir nepersistenkite dirbdami, nes gali sušlubuoti sveikata. Negailėkite pinigų vitaminams, imunitetą stiprinantiems preparatams. Daugiau ilsėkitės. Sveikas miško ar pajūrio oras Jums bus tikrai naudingas.

Vasaros pradžioje vertėtų užbaigti visus svarbius darbus, kad liepą galėtumėte skirti daugiau laiko sau ir savo artimiesiems. Nors darbo krūvis bus nemažas, pasistenkite bent kelias savaites paatostogauti. Vasaros pabaiga sudėtinga. Labai atsargiai spręskite finansinius klausimus. Atidžiai apgalvokite savo norus ir veiksmus siekiant rezultato. Gal kažko verta atsisakyti?

Ruduo bus itin palankus savo verslą turintiems ar jį pradedantiems Ožiaragiams. Nesunkiai rasite patikimų verslo partnerių, žmonės bus linkę su Jumis bendradarbiauti, tik turite pamiršti savo ambicijas ir parodyti aplinkiniams daugiau geranoriškumo. O štai aštrus liežuvis gali tik pakenkti, todėl galvokite ką kalbate. Antroji rudens pusė bus itin aktyvi, turėsite ne vieną kelionę ir svarbų susitikimą. Lapkričio mėnesį gali subjurti nuotaikos, tapsite jautresni.

Na o metų pabaigoje sudėsite visus taškus ant “i”. Išsiskirsite su žmonėmis kurie vienaip ar kitaip jums trukdė, bet tuo pačiu ir praplėsite savo draugų ratą, susipažindami su naujais, įdomiais žmonėmis.

Horoskopas 2017 - Vandenis >>

loading...