Kovo mėnesio horoskopas (2018)

Kovo mėnesio horoskopas (2018)

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)

Gruodžio mėnesio horoskopas Avinui

Avinas (03.21 - 04.20)

Kovo mėnesio pradžioje Avino ženklo atstovui nederėtų priimti skubotų sprendimų, net ir susijusių su meile. Skirkite daugiau laiko kiekvienai susiklosčiusiai situacijai apsvarstyti ir klausykite savo vidinio balso, jis jūsų neapvils.

Mėnesio viduryje tapsite kiek agresyvūs, šiurkštoki, o tokia būsena gali pakenkti ne tik jūsų asmeniniams santykiams, bet ir santykiams su kolegomis ar vadovybe. Tad vertėtų susiimti.

Kovo mėnesio pabaigoje galite susidurti su, kaip Jums atrodys, didelėmis problemomis, tačiau neverta nusiminti. Pasistenkite iš kiekvienos nepalankiai susiklosčiusios situacijos išpešti kuo daugiau naudos.

Gruodžio mėnesio horoskopas JaučiuiJautis (04.21 - 05.21)

Geras kovo mėnuo bus Jaučio ženklo atstovui ar blogas, priklausys tik nuo jo paties. Jeigu žinote, ką turite daryti, tiesiog veikite. Greičiausiai kovą būsite linkę „iš musės daryti dramblį“. Jus gali užklupti nesėkmės ir sveikatos sutrikimai susiję būtent su Jūsų emocine būsena. Todėl pasistenkite daugiau ilsėtis, išsimiegoti, praleiskite daugiau laiko gamtoje, miške. Visgi antroje mėnesio pusėje Jautis pagaliau išmoks džiaugtis tuo ką turi. Supras, kad kartais ir neigiami įvykiai išeina į naudą.

loading...