Rugsėjo mėnesio horoskopas (2022)

Rugsėjo mėnesio horoskopas (2022)

2022-ųjų metų ruduo atneš įvairių permainų pasauliui. Nė vienas Zodiako ženklas neišvengs didelių ar mažų pokyčių savo gyvenime. Vieniems jie bus sveikintini ir malonūs, kitiems – nepageidautini. Ko tikėtis kiekvienam Zodiako ženklui šį rugsėjį?

avinas zodiako zenklai

AVINAS (03 21–04 20)

Avinas šį rudenį pradės su nauja motyvacija. Kažkas jums duos stiprų impulsą. Kai jums to prireiks, galite tikėtis draugų pagalbos. Pateksite į sudėtingą situaciją, kuri privers jus rinktis. Darbe stenkitės išlaikyti neutralumą, nesivelkite į ginčus, antraip liksite už borto.

Avino situacija asmeniniame gyvenime bus nebloga. Jausitės pakylėti. Partneris duos jums vairą į rankas ir tuo jus labai įkvėps. Nesistenkite visiems įtikti, rugsėjį daug kas aplink jus regs pinkles. Kad netaptumėte situacijos įkaitu, bendraudami laikykitės atstumo.

Nuoširdūs jausmai tik stiprės, tačiau netikriems gresia pabaiga. Tiems, kurie atsidūrė atsisveikinimo stadijoje, žvaigždės žada naują audringą romaną, kuris jums bus kaip gaivaus oro gurkšnis. Santykiuose su draugais viskas klostysis gerai. Turite tikrų draugų, kurie jums padės sunkiais laikais ir nuoširdžiai džiaugsis jūsų pergale. Nesigailėkite prarastų kontaktų, likimas išgelbėjo jus nuo pavydžių žmonių. Mėnesio pabaigoje jūsų laukia smagus renginys, dalyvaukite jo organizavime. Vaikų auklėjimui reikia skirti daugiau dėmesio. Bendraujant su paaugliais kils nesusipratimų. Nepalikite jų be priežiūros.

jautis zodiako zenklai

JAUTIS (04 21–05 20)

Rugsėjo mėnesį Jautis norės pabūti vienumoje. Daug galvosite apie gyvenimo prasmę, ieškosite įkvėpimo ir apmąstysite savo praeities veiksmus. Bus prasminga sumažinti tempą, kad sukauptumėte jėgų ateičiai. Asmeniniame gyvenime būkite kantrūs, ne veltui kruopščiai mezgėte santykius su brangiu žmogumi.

Daugelis šio Zodiako ženklo atstovų jausis suglumę dėl partnerio elgesio. Antrosios pusės žingsniai gali būti nenuspėjami ir nesuprantami. Nenuostabu, kad konfliktų padaugės. Taip pat gali pakrikti tvirti ir pasitikėjimo pagrįsti santykiai su artimaisiais. Nedeginkite tiltų, leiskite žmonėms pasiaiškinti prieš užtrenkdami prieš juos duris. Buvęs supratimas grįš tik mėnesio pabaigoje, tačiau kol kas geriau pagalvokite apie savo elgesį.

Vieniši šio Zodiako ženklo atstovai, nors ir užmegs įdomių pažinčių, tačiau tai nieko reikšmingo nelems. Nesitikėkite didelių gestų ir mandagumo. Dabar jausmai vargu ar bus abipusiai. Neįkurdinkite savo širdyje meilės jausmo, tai gali baigtis liūdnai jums. Į visas meilės nesėkmes žvelkite filosofiškai. Jei jums nepasisekė dabar, tada tikrai pasiseks vėliau.

dvyniai zodiako zenklai

DVYNIAI (05 21–06 21)

Mėnesio pradžia – geriausias laikas Dvyniams. Pajusite savyje stiprybę, kuri padės imtis rimtų dalykų. Jūsų laukia daug įdomaus bendravimo ir pozityvių potyrių. Stenkitės nepraleisti nė vienos progos, kurią jums duos likimas. Pirmoji savaitė – geriausias laikas naujiems projektams pradėti.

Rugsėjo mėnesį Dvynių laukia audringas romanas, kuris įsižiebs iš pirmo žvilgsnio. Jūsų patrauklumas akimirksniu pritrauks. Pasinersite į drąsos ir flirto atmosferą. Net jei tokie santykiai nebus ilgalaikiai, galite būti tikri, kad nuo jų nutolsite ramiai. Mėgaukitės maloniu laiku ir neapkraukite galvos neigiamomis mintimis. Saugokitės vedusių ir įsipareigojusių asmenų, jums tokia istorija gali baigtis ašaromis.

Šeimą turintys šio Zodiako ženklo atstovai taip pat pasiners į romantišką atmosferą, bet tik be audringų emocijų. Romantika bus labai jauki ir maloni. Pagaliau jausitės laimingi ir mėgausitės santarve. Mėnesio viduryje gausite netikėtą žinią iš draugų, galbūt iš jūsų bus prašoma pagalbos. Nepamirškite apie vyresnę kartą, kuriai reikia paramos. Mėnesio pabaigoje galite tikėtis smagios šventės siaurame rate.

vezys zodiako zenklai

VĖŽYS (06 22–07 22)

Rudens pradžioje virš Vėžio galvos skaisčiai nušvis saulė. Galite būti tikri, kad nieko blogo jums nenutiks. Pakeliui sutiksite įdomių žmonių, kurie jus kažko išmokys, o daugelis išties ranką, pradžiugins geru žodžiu ar naudingu patarimu. Tik nebūkite arogantiški ir nesitikėkite atlygio už savo gerumą. Šį mėnesį turėsite daug progų padaryti savo pasaulį geresne vieta, o žmones – laimingesnius.

Asmeninis ir šeimyninis Vėžio gyvenimas nekels nerimo. Dabar esate pajėgūs globoti ir tausoti savo mylimus ir brangius žmones. Visi buities darbai ir rūpesčiai bus išspręsti greitai ir be problemų. Turite pasikliauti įvykių eiga ir atsisakyti įpročio viską kontroliuoti.

Laisvieji šio Zodiako ženklo atstovai gali tikėtis daug žadančios pažinties su sėkmingu žmogumi. Tai kardinaliai pakeis ne tik socialinę padėtį, bet ir padės kilti karjeros laiptais. Bet, laimei, išskaičiavimas jums bus ne pirmoje vietoje, jūs išgyvensite tikrą meilę, su kuria dar nebuvote susidūrę. Stipri dvasinė trauka padės jums tapti tvirtesniems ir labiau pasitikėti savimi.

Laisviems šio Zodiako ženklo atstovams reikėtų daugiau dėmesio skirti draugiškiems santykiams. Tarp jūsų aplinkos jau yra pretendentų į ranką ir širdį, galbūt laikas duoti šansą žmogui, kurį anksčiau ignoravote.

Jei norite su kuo nors susitaikyti, geriau tai padaryti nuo antrosios rugsėjo savaitės.

liutas zodiako zenklai

LIŪTAS (07 23–08 23)

Rugsėjis – puikus laikas Liūtui. Retas atvejis, kai niekas negalės sugadinti nuotaikos ir sutrikdyti vidinės harmonijos. Džiaugsmingi jausmai jus lydės kone visą mėnesį. Likimas suteiks daug galimybių plėsti akiratį, neatsisakykite tokių dovanų. Nesipriešinkite aplinkybėms ir nusigręžkite nuo žmonių, kuriems jūsų reikia.

Labiausiai asmeniniame gyvenime seksis vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams. Susiklostys palankios sąlygos įdomioms pažintims, taip pat ir su politikais, užsieniečiais arba sportininkai. Netrukus jūsų aplinkoje atsiras įdomi asmenybė, labai ryški ir nepaprasta, jūsų užduotis – neištirpti jos fone. Turėsite imtis iniciatyvos susitikti ir užmegzti santykius.

Šeimą turintiems šio Zodiako ženklo atstovams teks suvaržyti savo laisvės troškimą ir instinktus. Aplink jus bus daug pagundų, likimas išbandys jūsų tvirtybę ir moralę. Kad išvengtumėte konfliktų su namiškiais, atvirai nedemonstruokite savo nepriklausomybės. Visus ginčytinus klausimus turite mokėti išspręsti taikiai, atsižvelgdami į artimųjų, su kuriais gyvenate po vienu stogu, interesus. Neieškokite atsitiktinio laimikio ir nebūkite pernelyg įtarūs.

mergele zodiako zenklai

MERGELĖ (08 24–09 23)

Rugsėjo mėnesį Mergelei teks mąstyti plačiau ir giliau, nekreipiant dėmesio į smulkmenas, per daug negalvojant apie pasekmes. Net jei ir pasitaikys klaidų, jos bus ištaisytos. Antroje rugsėjo pusėje bus galimybė pakeisti ir pakoreguoti tai, kas netinka. Dėmesys savo kūnui padės atpažinti gresiančius negalavimus. Ir jų išvengti.

Šio Zodiako ženklo atstovų meilė, romantika ir šeimos santykiai bus kuriami remiantis patikima medžiaga ir abipusiai naudingais pagrindais. Pastebimai sustiprės jūsų finansinė padėtis, jausitės labiau pasitikintys savimi. Tai leis jums pagerinti santykius su partneriu ir atsikratyti senų nuoskaudų. Daug buitinių problemų taip pat bus išspręstos, nes tam nestokosite pinigų. Po rugsėjo 20 dienos situacija keisis, bet tik į gerąją pusę. Praplėsite savo galimybes ir užmegsite perspektyvių pažinčių.

Laisvi šio Zodiako ženklo atstovai lengvai susipažins su naujais žmonėmis ir užmegs santykius. Būkite atsargūs, pasakodami savo paslaptis net artimiems žmonėms. Yra tikimybė, kad geras draugas norės jus išduoti arba kam nors atskleisti jūsų paslaptį. Jei nenorite nusiminti ir gadinti draugystės, visą svarbią informaciją laikykite tik savo galvoje. Jeo reikės patarimo, geriau kreipkitės į psichologą arba į vyresnius giminaičius.

svarstykles zodiako zenklai

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Rugsėjo mėnesio įvykiai taps tvirtu pagrindu būsimiems karjeros pasiekimams ir Svarstyklių sėkmei asmeniniame gyvenime. Fortūna sudarys puikias sąlygas įgyvendinti visiems savo norams ir svajonėms. Prieš jus atsivers laisvas kelias su puikiomis perspektyvomis. Jūsų laukia daug įdomių susitikimų ir pažinčių.

Meilės reikaluose nepatartina imti visko, kas lengvai pasiekiama. Per didelis Svarstyklių aktyvumas meilės reikaluose ir santykiuose prie nieko gero neprives. Kad nenusiviltumėte, stenkitės neieškoti problemų, tiesiog mėgaukitės gyvenimu ir džiaukitės smulkmenomis. Viskas susidėlios į savo vietas, jei gerbsite kitų nuomonę ir nesmerksite dėl trūkumų. Verta kontroliuoti savo užgaidas ir suvaldyti apetitą.

Vienišoms Svarstyklėms pirmosios rugsėjo dienos bus sėkmingos. Žvaigždės žada nepamirštamus romantiškus nuotykius. Tiesa, santykių pradžios nereikėtų ilgai laukti. Išimtis bus atvejis, kai apie save primins pirmoji meilė.

Šeimą sukūrę šio Zodiako ženklo atstovai turėtų daugiau dėmesio skirti vaikams, ypač paaugliams. Su jais gali kilti nemalonių kivirčų. Turite išlikti ramūs ir protingi.

skorpionas zodiako zenklai

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Rugsėjis didelių pokyčių Skorpionui neatneš. Tačiau jei norite permainų, jas galite inicijuoti patys – niekas jums netrukdys. Galbūt jūs trokštate įsimylėti, vienintelis klausimas, kiek ilgai puoselėjate šį troškimą. Norėdami be nuostolių išeiti iš romantiško galvosūkio, turite pasitelkti draugų paramą. Jei nesiseka meilėje, tai tikrai pasiseks finansų srityje.

Asmeninio gyvenimo reikaluose viskas klostosi puikiai, išskyrus smulkius išgyvenimus. Pavydas ir įtarumas, nepasitikėjimas priešinga lytimi kenks pirmiausia jums patiems. Neieškokite priežasčių ginčytis, ugdykite pasitikėjimą savimi, gerbkite kito žmogaus laisvę ir teisę į savo nuomonę. Jei kyla noras leistis į trumpalaikį romaną, keletą kartų pagalvokite, ar jums to tikrai reikia, nes pasekmės bus nemalonios.

Rugsėjo pradžioje laisvieji šio Zodiako ženklo atstovai atsidurs dėmesio centre, patys to nežinodami. Tiesa, jūs negalite tikėtis abipusių jausmų ar laukinės aistros. Likimas jums vis dar ruošia tam tikrų išbandymų, bet tuo vertingesnė bus laimė, kuri jus užgrius kiek vėliau.

Šeimą turintys šio Zodiako ženklo atstovai pagaliau atsikratys kai kurių rūpesčių, trukdžiusių patogiai gyventi. Jūsų laukia malonios staigmenos, kurias pateiks antroji pusė ir vaikai. Pasistenkite įsijausti į savo namų situaciją ir dažniau jiems įtikti.

saulys zodiako zenklai

ŠAULYS (11 23–12 21)

Rugsėjis – geras mėnuo Šauliui. Atsivers karjeros perspektyvos, puikio galimybės finansų sektoriuje. Pokyčiai jūsų laukia visuose frontuose, taip pat ir asmeniniame gyvenime. Galite vaikščioti išdidžiai ir oriai. Laisviems šio Zodiako ženklo atstovams žvaigždės žada nuotykius su pasekmėmis. Reikšmingi įvykiai bus susiję su namais ir artimaisiais.

Mėnesio pradžioje Šaulį apniks perdėta arogancija. Jums atrodys, kad turite teisę daryti tai, ko anksčiau sau neleisdavote. Tik didžiuotis bus mažai priežasčių, rizikuojate labai smarkiai įžeisti mylimą žmogų. Gali būti, kad būsite įtariami išdavyste ar neištikimybe. Jei nenorite problemų, tuomet būkite kuklesni ir nesuteikite nė menkiausio pagrindo nerimauti, o juo labiau neimkite flirtuoti su priešingos lyties atstovais.

Pagaliau gyvenimas pamalonins vienišą Šaulį. Pirmoje mėnesio pusėje jūsų laukia įdomios pažintys, kurios, tikėtina, peraugs į kažką daugiau. Negadinkite nuoširdžių jausmų įtarimais ir abejonėmis, kad neprarastumėte galimybės patirti tikrą laimę. Daugelis laisvų šio Zodiako ženklo atstovų taip įpratę būti vieniši, kad naujuose santykiuose jausis nejaukiai. Prie naujo vaidmens teks pratintis ilgai ir ieškoti pusiausvyros tarp įsipareigojimų ir laisvės. Stenkitės nereikalauti iš savo partnerio to, ko jis negali padaryti už jus.

oziaragis zodiako zenklai

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Rugsėjo mėnesį Ožiaragiui labiausiai rūpės šeimyniniai klausimai, santykiai su artimaisiais. Kai kurios iš šių situacijų gali sukelti sumaištį, todėl norėsite vienumos ir ramybės. Teks ieškoti savyje jėgų, kad išsisuktumėte iš konfliktinių situacijų ir greitai priimtumėte teisingus sprendimus. Stenkitės tolygiai paskirstyti savo jėgas ir spręsti problemas, kai jos atsiranda. Jei kyla sunkumų, žiūrėkite į juos filosofiškai.

Visi šio Zodiako ženklo atstovai, kurie seniai svajoja apie naujus santykius, turi galimybę juos pradėti po rugsėjo 20 dienos. Dažniau išeikite į lauką, vaikščiokite į svečius ir vakarėlius su draugais. Jeigu jus į pasimatymą pakvies nesimpatiškas žmogus, neskubėkite jo atstumti, tiesiog pasistenkite pasišnekučiuoti, galbūt patys padarysite labai netikėtas išvadas. Nebandykite įsimylėti žmogaus, kuris neatsako už jūsų jausmus. Rizikuojate pakliūti į spąstus ar meilės trikampį, kuris geruoju nesibaigs.

Šeimą sukūrę šio Zodiako ženklo atstovai gali būti ramūs. Pagaliau atėjo laikas, kai su partneriu galėsite džiaugtis vienas kitu ir pasiekta santarve. Tiesiog neprisiminkite senų nuoskaudų ir būkite nuoširdūs bei atviri Jei staiga apimtų pavydas, vykite jį šalin, kitaip sugadinsite santykius ir sukelsite tokį konfliktą, kuris galės nuvesti iki skyrybų. Daug kas priklausys nuo to, kaip elgsitės. Išsaugokite taiką ir ramybę savo namuose, tada buitis jums bus maloni.

vandenis zodiako zenklai

VANDENIS (01 21–02 19)

Rugsėjo mėnesį visus reikalus Vandenis tvarkys su įkvėpimu. Mėnuo palankus kūrybingoms asmenybėms, nes jos geriau už kitus sugebės pritaikyti savo gabumus. Deja, neišvengsite nedraugiškų, pavydžių ir įžeistų žmonių išpuolių. Būkite pasirengę stoti į gynybą ir saugoti savo orumą. Kažkas nori sujaukti jūsų planus, būkite atsargūs ir apdairūs bendraudami. Nesėkmes ir nemalonumus priimkite su humoru, tada bus galimybė išvengti tikrai rimtų bėdų.

Asmeninis Vandenio gyvenimas klostysis gana sėkmingai, ypač pirmoje rugsėjo pusėje. Jei jau seniai ką nors mylite ir tikitės tinkamo atsako, imkitės iniciatyvos. Tikimybė užkariauti išrinktojo širdį padidės, jei elgsitės užtikrintai ir kryptingai. Tačiau nenusiteikite greitai pergalei, turėsite įdėti daug pastangų, rūpintis ir ne kartą įrodinėti savo jausmus. Kai tik pasieksite pergalę, iškart perduokite iniciatyvą į išrinktojo rankas.

Šeimą sukūrusiems šio Zodiako ženklo atstovams rudens pradžia bus geras laikas. Rugsėjo pabaigoje jūsų nuotaika gali šiek tiek pablogėti, tapsite per daug reiklūs ir nepakantūs kitiems. Nebandykite perdaryti savo antrosios pusės. Jei jaučiate, kad jūsų nervai nusilpo, pabandykite praleisti kurį laiką vienumoje su savimi. Gali būti, kad nepasitenkinimo priežastis slypi jumyse. Būtinai suraskite priežastį pabūti dviese tik su antrąja puse. Į savo santykius įtraukite daugiau romantiškų poelgių.

zuvys zodiako zenklai

ŽUVYS (02 20–03 20)

Rugsėjo mėnuo Žuvims bus labai permainingas. Kuriam laikui galite pamiršti įdomų ir nerūpestingą gyvenimą. Jausmai gali jus nuvilti, todėl per daug jais nepasitikėkite. Daug kas jums atrodys taip, kaip yra iš tikrųjų. Dažnai teks pasikliauti tik savimi, tad netingėkite ir dirbkite sąžiningai, be nereikalingų atidėliojimų. Mėnesio pabaigoje jūsų laukia maloni staigmena – visais atžvilgiais nuostabi pažintis.

Rugsėjo pirmoji pusė palanki laisvoms Žuvims. Šiuo laikotarpiu jūsų gyvenimą globos Venera – meilės ir laimingos partnerystės planeta. Jus gali užvaldyti visiškai naujas jausmas. Patys pastebėsite, kad jumyse vyksta netikėti pokyčiai, imsite kitaip žvelgti į pasaulį. Tačiau prisiminkite praeities klaidas ir neskubėkite kurti naujų santykių. Numatykite visus galimus sunkumus ir nedelsdami atsisakykite jums nemalonaus bendravimo.

Šeimą sukūrusios Žuvys susidurs su pagundomis. Teisingiau būtų nukreipti savo energiją tinkama linkme ir nešvaistyti jos flirtui su svetimais. Jums svarbu neįsipainioti į lengvabūdiškus santykius ir neapsigauti. Pasitikėkite savo išrinktuoju žmogumi, nepavydėkite ir neįžeiskite jo, būkite mažiau įtarūs. Neturėtumėte tikrinti santykių stiprumo ir juo labiau organizuoti kratų bei sekimo. Tikėkite savo partneriu, nes jis yra to vertas.

 

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.