Kovo mėnesio horoskopas (2023)

Kovo mėnesio horoskopas

Artėja daugumos karštai laukiamas pavasaris. Žinoma, visiems įdomu, koks jis bus. Iš šio horoskopo sužinosite, ką jis jums žada atnešti.

avinas zodiako zenklai

AVINAS (03 21–04 20)

2023-iųjų kovą Avinas gali pradėti daug naujų dalykų. Tai palankus laikotarpis bet kokioms įmonėms steigtis, todėl, jei turite verslo idėjų, galite drąsiai pradėti jas įgyvendinti. Pirmasis pavasario mėnuo žada būti ryškus ir kupinas įvykių.

Jums niekada nebus nuobodu ir galvosite apie bėdas bei rūpesčius. Kartu rekomenduojama visas pastangas nukreipti į materialinės gerovės ir santykių gerinimą – šioje srityje galite pasiekti maksimalią sėkmę.

jautis zodiako zenklai

JAUTIS (04 21–05 20)

Jautis šiuo metų laiku turėtų pereiti nuo finansinių problemų sprendimo prie asmeninės laimės ir gerovės. Be to, astrologai jam primygtinai rekomenduoja vengti įvairiausių nuotykių, nes jie gali atnešti tik nelaimių į ramų ir stabilų gyvenimą.

Išmokite valdyti savo emocijas visomis apraiškomis. Šiek tiek atvėsinę savo temperamentingą užsidegimą, galėsite priimti pagrįstus ir racionalius sprendimus.

dvyniai zodiako zenklai

DVYNIAI (05 21–06 21)

Dvyniai visada randa tinkamų būdų išspręsti kilusias problemas. 2023 m. kovo mėnuo nebus šios taisyklės išimtis. Jei įdėsite pakankamai pastangų, turite šansų tapti dar laimingesni, turtingesni ir sveikesni.

Nustokite leisti laiką prie televizoriaus ir apsidairykite – kiek daug įdomių sričių laukia jūsų dalyvavimo.

vezys zodiako zenklai

VĖŽYS (06 22–07 22)

2023 m. kovo mėnuo Vėžiui bus palankus metas užmegzti asmeninius ir dalykinius santykius. Dabar būsite gan lengvai bendraujantys, todėl puikiai seksis užmegzti naudingų pažinčių, verslo ryšių ir susirasti draugų. Be to, vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams pavasario pradžia žada daug malonių pažinčių.

Turėtumėte nustoti visas jėgas skirti tik šeimai ir namams, nes kitaip nė nepastebėsite, kaip jūsų materialinė gerovė bus smarkiai supurtyta. Todėl šiuo metų laiku svarbu subalansuoti svarbiausias savo gyvenimo sritis, racionaliai paskirstyti jėgas ir išteklius, kad spėtumėte atlikti visas užduotis ir darbe, ir namuose.

liutas zodiako zenklai

LIŪTAS (07 23–08 23)

Kovo mėnesį Liūto laukia keli šventiniai šeimos renginiai. Šiuo metu visus savaitgalius galite praleisti atsipalaidavę, mėgaudamiesi ramiu šeiminiu bendravimu. Jei anksčiau investavote ar vykdėte svarbius projektus, dabar galite saugiai skinti savo darbo vaisius, leisti sau padykinėti.

Tačiau per daug atsipalaiduoti irgi nereikėtų – laisva finansinė padėtis rizikuoja sumažėti, jei lėšos nebus laikomos pakankamame rezerve. Štai kodėl šiuo metu Liūtui labiau nei bet kada bus svarbu tinkamai kaitalioti darbo ir poilsio periodus. Išvarykite tinginystę iš savo namų, tada jums nusišypsos tikra sėkmė.

mergele zodiako zenklai

MERGELĖ (08 24–09 23)

Pavasario pradžioje Mergelės laukia ne tik džiugūs įvykiai, bet ir tikri gyvenimo išbandymai. Neimkite visko giliai į širdį, nes nervai situaciją tik pablogins. Geriau atsipalaiduoti ir įvertinti savo galimybes. Jei negalite patys išspręsti kilusių problemų, nedvejodami kreipkitės pagalbos į artimuosius ir draugus.

Nesijaudinkite dėl smulkmenų, nes iki mėnesio vidurio viskas išsispręs jūsų naudai. Tai nereiškia, kad turėtumėte sėdėti be darbo, veikiau atvirkščiai – kuo anksčiau imsite veikti ryžtingai, tuo greičiau stabilizuosite situaciją.

svarstykles zodiako zenklai

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Kovo mėnesį planetų padėtis veiks jūsų gyvenimą taip, kad viskas, ko imsitės ir planuosite, susidurs su rimtomis kliūtimis. Sulauksite iššūkių, į kuriuos privalote adekvačiai reaguoti, visata išbando jūsų jėgas ir to jokiu būdu nereikėtų priimti kaip tragedijos. Už kruopštų darbą ir įveiktas kliūtis gausite vertą atlygį.

Žinodami apie savo charakterio nepastovumą, pasistenkite mažinti nuotaikų svyravimus. Ir jei artimi žmonės, žinantys apie tokį jūsų bruožą, gali elgtis supratingai ir atlaidžiai, tai darbe toks nepastovumas gali sukelti kolegų nepasitenkinimą ir sukelti daug nesusipratimų bei konfliktų.

skorpionas zodiako zenklai

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Jei esate iš tų šio Zodiako ženklo atstovų, kurie nekantriai laukė pavasario, tuomet jus apims optimizmas ir šviesios viltys. Astrologai prognozuoja, kad jūsų lūkesčiai maksimaliai pasiteisins – jūsų laukia sėkmė tiek asmeninėje srityje, tiek finansiniuose reikaluose.

Skorpionas turi kuo skubiau pradėti žiūrėti į gyvenimą optimistiškai ir džiugiai imtis veiklos. Tokiu atveju jis bus patenkintas savo padėtimi, dvelks džiaugsmu, stebins savo pasitikėjimu bei gera nuotaika artimuosius ir kolegas.

saulys zodiako zenklai

ŠAULYS (11 23–12 21)

2023-iųjų kovą Šaulio laukia daug stiprių emocinių išgyvenimų, ryškių įspūdžių ir nepamirštamų susitikimų. Visi renginiai turi būti pozityvūs, o įspūdingą sėkmę galima pasiekti ne tik asmeninėje, bet ir profesinės karjeros srityje.

Tačiau jokios privilegijos tiesiog iš dangaus nenukris, viską teks išsikovoti savo atkaklumu ir prakaitu.

oziaragis zodiako zenklai

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Darbštūs ir atsakingi šio Zodiako ženklo žmonės 2023 m. kovą jausis puikiai. Tuo pačiu metu piktų minčių ir neapgalvotų veiksmų nesidrovintys asmenysi gali gauti tai, ko nusipelnė. Štai kodėl geriausia pasirūpinti savo moralinėmis savybėmis.

Psichinis nestabilumas gali pasireikšti įvairiomis ligomis. Būtent todėl Ožiaragis turėtų galvoti apie savo sveikatą, santykių su artimais draugais ir giminaičiais gerinimą, stabilios finansinės padėties išsaugojimą.

vandenis zodiako zenklai

VANDENIS (01 21–02 19)

Vandeniui seksis daugelyje jam svarbių gyvenimo sričių. Pokyčiai darbe bus reikšmingi. Atidžiai stebėkite savo elgesį ir neatstumkite žmonių nuo savęs abejingumu jų prašymams ir problemų sumenkinimu. Aplinkos pasikeitimas šį mėnesį jums turės gerą poveikį.

Galbūt verta imtis remonto, kurį taip ilgai planavote, ar pagražinti savo gyvenimą dalykais, kurie džiugina jūsų širdį. Nuostabus mėnuo žmonėms, dirbantiems dideliuose kolektyvuose.

zuvys zodiako zenklai

ŽUVYS (02 20–03 20)

Šis mėnuo jums žada būti ramus ir net šiek tiek nuobodokas. Žuvys turėtų labiau išnaudoti savo laisvalaikį ir pradėti vystyti neseniai pastebėtus savo talentus bei gebėjimus, apie kuriuos anksčiau nežinojo.

Palanku užsiimti savišvieta, tobulinti intelektinius įgūdžius. Stabilumas pagrindinėse gyvenimo srityse padės jaustis patogiai, būti emociškai ir psichologiškai stabiliems.

 alfa logotipas

Rekomenduojami video

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.