Vaikas - Avinas

Vaikas - Avinas

Vaikai, gimę po Avino ženklu, yra gabūs daugelyje sričių, tačiau jie tikri užsispyrėliai ir nenuoramos. Be to Avinukai labai judrūs ir energingi vaikai, tad gali įsivelti į keisčiausias istorijas, bėgti iš namų ar susižaloti.

Sudominti po Avino ženklu gimusį vaiką nėra sunku, tačiau išlaikyti jo susidomėjimą ilgesnį laiką – nelengva užduotis. Tačiau jeigu Avinukas kažkuo labai susidomi, jis gali pranokti ir savo mokytoją. Svarbi tėvelių užduotis – nukreipti Avinuko energiją tinkama linkme ir išmokyti būti atsargesniam.

Skatinkite vaiką domėtis sportu, užsiimkite aktyvia veikla. Vaiko kambarys turi būti ryškus. Geriausiai šie vaikai jaučiasi tada, kai turi savo erdvę, ir gali nevaržomi užsiimti patinkančia veikla. Būtina leisti vaikams mokytis savarankiškumo, tačiau dėl didelio judrumo Avinukai gali susižeisti – stenkitės būti netoliese.

Rekomenduojami video

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.