Vaikas - Jautis

Vaikas - Jautis

Jautukai - nuoširdūs, atviri ir draugiški, tačiau labai atkaklūs vaikai. Jeigu po Jaučio ženklu gimęs vaikas ko nors nori, jis to siekia bet kokia kaina. Dėl savo geraširdiškumo dažnas Jautukas dar savo gyvenimo pradžioje patiria nusivylimų, tačiau nuo to tik tampa atsargesnis.

Jautukams sunku prisitaikyti prie gyvenimo pokyčių, todėl tėveliai prie naujovių juos turi pratinti po truputį. Turbūt nereikia sakyti, kad griežtumu ir riksmais šio vaiko nepaveiksite. Jeigu ir pasieksite savo, geri santykiai su vaiku bus sugadinti. Tačiau ramus, įtikinantis tonas, logiški paaiškinimai, šiluma ir švelnumas gali daryti stebūklus. Tad kiek rūpesčių kelia šis vaikas, dažniausiai priklauso nuo pačių tėvelių elgesio su vaiku.

Po Jaučio ženklu gimę vaikai labai myli gyvūnėlius. Jie greitai pripranta prie rutinos, tad tikėtina, kad savo augintiniu rūpinsis patys. Žinoma, kartais gali prireikti ir tėvelių pagalbos.

Rekomenduojami video

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.