Vaikas - Dvyniai

Vaikas - Dvyniai

Vaikai Dvyniai yra labai imlūs, greitai mokosi ir pasižymi ypatingu nuovokumu. Dvynukai vienu metu gali atlikti kelis darbus, pavyzdžiui, klausytis pasakos, ir tuo pačiu metu žaisti. Tėveliams svarbu pasirūpinti, kad vaikas galėtų užsiimti vis kita veikla.

Po Dvynių ženklu gimę vaikai yra labai žingeidūs, todėl tikrai apibers tėvelius begale klausimų. Pasistenkite į juos nuoširdžiai atsakyti, be to leiskite jiems savarankiškai tyrinėti aplinką ir pateikite vis naujų iššūkių: jie anksti išmoksta skaityti ir rašyti, todėl neslopinkite jų troškimo mokytis, net jei atrodo dar per anksti.

Dvynukai judrūs ir sunkiai nuspėjami, kas gali tapti šiokiu tokiu tėvelių rūpesčiu, nes niekada nežinosi ką vaikas Dvynys iškrės už minutėlės. Jie neprisiriša prie žmonių, tad jeigu su kažkuo susidraugauja, be didelių emocijų gali greitai ir išsiskirti. Be to jie linkę fantazuoti, kas aplinkinių gali būti suprasta kaip melas.

Rekomenduojami video

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.