Vaikas - Vėžys

Vaikas - Vėžys

Vėžio ženklo vaikai yra labai jautrūs, švelnūs ir mieli. Ryšys su tėvais – labai stiprus, toks neretai išlieka ir visą gyvenimą. Nors šie vaikai greitai susigraudina, tačiau nuraminti Vėžiuką nebus sunku – pakaks apkabinti, paglostyti ir pamyluoti.

Auklėjant po Vėžio ženklu gimusius vaikus svarbi kantrybė, supratimas ir švelnumas. Pakaks vieno šiurkštaus žodžio, kad Vėžiukas pasijustų nesuprastas, nemylimas ir nelaimingas. Subartas Vėžiukas dar ilgai tai atsimins ir analizuos situaciją.

Po Vėžio ženklu gimusį vaiką tiesiog būtina girti, bet tėveliai turbūt tai daro natūraliai, nes šis vaikas dažniausiai būna labai geras, paklusnus ir rūpestingas. Nuo mažumės jis labai šeimyniškas ir trokštantis pagelbėti savo artimiesiems. Be to labai rūpinasi savo augintiniais. Labiausiai šiems vaikams patinka su namais ir šeima susiję žaidimai.

Rekomenduojami video

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.