Vaikas - Liūtas

Vaikas - Liūtas

Po Liūto ženklu gimę vaikai yra labai mieli ir žavūs, be galo mėgstantys būti dėmesio centre. Dar būdami visai maži, Liūtukai stengiasi bet kokiu būdu gauti kuo daugiau tėvelių dėmesio. Vėliau nori lyderiauti draugų tarpe. 

Bėda, kad šie vaikai tiki, kad viskas turi būti pagal jų norus, todėl gavę neigiamą atsakymą gali parodyti ne pačias geriausias savybes. Jie greitai išmoksta tiesiog tobulai manipuliuoti aplinkiniais.

Liūtukas labai artistiškas ir kūrybingas vaikas, jis trokšta naujų įspūdžių, tikisi būti pastebėtas ir įvertintas. Jam patinka vaidinti, piešti, lipdyti, ar kurti istorijas. Kai paauga, domisi viskuo, kas suteikia jam galimybę būti viešumoje. Tai gali būti šokiai, teatras, sportas ir kt.

Nuo mažumės rekomenduojama ugdyti šio vaiko lyderio savybes, tačiau čia reikėtų nepersistengti – labai svarbu išmokyti vaiką dalintis ir su kitais.

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.