Vaikas - Mergelė

Vaikas - Mergelė

Šie vaikai labai mieli ir mandagūs, paprastai aplinkiniams jie palieka labai gerą įspūdį. Tiesa vaikai - Mergelės gali pasirodyti gana santūrūs ir ramūs, tačiau savų tikslų jie pradeda siekti dar ankstyvoje vaikystėje.

Dauguma Mergelių - ne pagal amžių protingi vaikai. Gana anksti išryškėja jų  aštrus protas. Paprastai bręsdami šie vaikai aplenkia savo bendraamžius, tad anksčiau nei kiti pradeda vaikščioti, skaityti, rašyti, skaičiuoti ir kt. Beje Mergelėms nesvetimas atsakomybės jausmas. Jeigu vaikas - Mergelė kažko imasi, tikėtina, kad tai atliks iki galo.

Šie vaikai labai kritiškai vertina aplinką, įtikti jiems sunkoka. Patys gavę pastabą, jos nepraleidžia pro ausis. Analizuoja ką padarė ne taip ir, jeigu su pastaba sutinka, būtinai padarys išvadas ir daugiau savo klaidų nebekartos.

Vaikai, kaip ir suaugusios Mergelės, mėgsta tvarką ir švarą, todėl mielai padės tėveliams tvarkytis namuose.

Rekomenduojami video

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.