Vaikas - Svarstyklės

Vaikas - Svarstyklės

Po Svarstyklių ženklu gimę vaikai labai mėgsta bendrauti ir yra gana aktyvūs, bei protingi. Dažniausiai jau nuo mažens Svarstykliukai turi puikų humoro jausmą.

Bėda ta, kad Svarstyklių vaikai linkę sekti kitų pavyzdžiu. O jeigu vaiko pasirinktas pavyzdys blogas - mažosios Svarstyklės gali išmokti to, ko joms visai nereikia, arba netgi to, kas joms žalinga. Todėl jau nuo mažens Svarstyklių tėveliai turėtų mokyti vaiką savarankiškumo. Reikia, kad vaikas - Svarstyklės suprastų, jog yra individualybė ir jam nereikia žiūrėti kaip elgiasi jo bendraamžiai. Vaikas turi turėti savo nuomonę ir sprendimus jis gali priimti pats, savarankiškai.

Svarstyklių ženklo vaikai labai mėgsta bendrauti. Suaugusiųjų ar bendraamžių draugija jiems visada yra smagi. Svarstyklės turi daug draugų, kurie vertina tokią kompaniją. Dažnai dar prieš pradedant lankyti mokyklą pasireiškia vaiko lyderio savybės. Beje šie vaikai mėgsta aktyvią veiklą, todėl mielai lankys šokių ar dramos būrelį.

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.