Vaikas - Skorpionas

Vaikas - Skorpionas

Dažniausiai vaikai Skorpionai būna gana užsispyrę ir karingi, tačiau jautrūs, greitai perimantys suaugusiųjų emocijas, todėl  nesistebėkite, jeigu vaikas pradės elgtis panašiai kaip ir jūs. Akivaizdu, kad Skorpioniukų akivaizdoje tėveliams vertėtų valdyti savo pyktį.

Po Skorpiono ženklu gimęs vaikas visada turi savo nuomonę ir jos tvirtai laikosi. Nors Skorpioniukas gali nutylėti, giliai viduje vistiek turės savo tiesą ir jos laikysis. O jeigu pastebės silpnąsias suaugusiųjų vietas, būtinai tuo pasinaudos.

Tėveliai turėtų žinoti, kad vaikas - Skorpionas turi turėti pakankamai savo erdvės. Jiems nederėtų pernelyg kištis į vaiko, o tuo labiau paauglio, Skorpiono gyvenimą, arba tai daryti reikia labai subtiliai, kad vaikas to nepastebėtų. Vaikui - Skorpionui tiesiog būtina turėti savo paslapčių.

Didelėje kompanijoje šie vaikai gali būti nedrąsūs ir tylūs, todėl svarbu juos padrąsinti, pabrėžti, kad jiems nieko nenutiks.

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.