Vaikas - Šaulys

Vaikas - Šaulys

Po Šaulio ženklu gimę vaikai labai žavūs, pasitikintys savimi, smalsūs ir žingeidūs. Be to Šauliukai lengvai bendraujantys. Jie patys užkalbins, susipažins, susiras naujų draugų ar išsireikalaus aplinkinių dėmesio.

Labiausiai po Šaulio ženklu gimusiems vaikams nepatinka kai varžoma jų laisvė ar nepaisoma jų nuomonės. Šauliukas pats nuspręs su kokiais žaislais žaisti, kokias knygas skaityti ar kokius drabužius dėvėti. Tėveliai norėdami įtakoti vaiko elgesį, tai turėtų daryti labai subtiliai.

Šauliukai yra labai smalsūs ir mėgstantys bendrauti, jie su džiaugsmu pradės žaisti naują žaidimą, tyrinės pasikeitusią aplinką, ir darys viską, kas jiems tuo metu įdomu. Deja, jų užsidegimas greitai praeina, todėl svarbu nuolat Šauliukams parūpinti naujos veiklos. Kai tik išmoksta skaityti, šie vaikai negali atsitraukti nuo nuotykių knygų.

Rekomenduojami video

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.