Vaikas - Ožiaragis

Vaikas - Ožiaragis

Po Ožiaragio ženklu gimę vaikai stebina savo rimtumu ir atsakomybės jausmu. Paprastai jie nekelia tėveliams didelių rūpesčių, atsakingai žiūri į mokslą ir savo pareigas namuose. Dažnai šie vaikai atrodo ne pagal metus subrendę ir išmintingi. Juokaujama, kad Ožiaragiukai gimsta būdami seneliais, o bėgant metams ima jaunėti.

Paprastai po Ožiaragio ženklu gimę vaikai neturi daug draugų. Jie gana uždari ir mieliau kalbasi rimtomis temomis su suaugusiais, nei žaidžia būryje vaikų.

Daugelį įpročių, kurie Ožiaragį lydės visą gyvenimą, šis vaikas perima iš tėvų, sekdamas jų pavyzdžiu. Todėl labai svarbu patiems tėveliams elgtis taip, kaip norėtumėte, kad ateityje elgtūsi jūsų vaikas. Beje tėveliai su tokiu vaiku turėtų elgtis kaip su sau lygiu.

Dar reikėtų paminėti, kad Ožiaragiukai dažnai būna užsispyrę, juos įkalbėti gali būti gana sudėtinga, todėl dar nuo mažumės vertėtų skatinti ieškoti kompromiso.

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.