Vaikas - Vandenis

Vaikas - Vandenis

Po Vandenio ženklu gimę vaikai - tikri maištininkai, viską norintys daryti savaip. Jie nenuoramos, kaprizingi ir sunkiai nuspėjami. Tad tėveliams iškyla nemenka užduotis suvaldyti tokį vaiką.

Vaikai - Vandeniai labai imlūs, greitai mokosi, gebėjimais dažnai aplenkia savo bendraamžius. Tačiau nors šie vaikai gabūs, dažnai apdovanoti išskirtiniais talentais, paprastai jie nesuvokia ko nori iš gyvenimo ir mėtosi nuo vieno dalyko prie kito, neleisdami jiems patarti ar padėti. Juos dažnai aplanko puikios idėjos, tačiau ne paslaptis, kad Vandeniai linkę pervertinti savo galimybes, tad už kampo tyko nusivylimas. Tėveliai turi užvesti vaiką ant teisingo kelio, tačiau tai reikia daryti labai subtiliai, kad vaikas - Vandenis to nepastebėtų.

Vandenio tėveliai turi parodyti, kad pasitiki savo vaiku ir suteikti jam šiek tiek erdvės – individualumas Vandeniui labai svarbus. Vaikas - Vandenis nori pats rinktis drabužius, kuriuos dėvės tą dieną, arba pats nuspręs apeiti balą, ar ją perbristi.

Vaikui - Vandeniui labai svarbi aplinka kurioje jis auga. Šis vaikas labai jautriai reaguoja į barnius namuose ir jeigu tokia padėtis tęsiasi ilgesnį laiką, vaikas - vandenis gali net susirgti.

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.