Vaikas - Žuvys

Vaikas - Žuvys

Po Žuvų ženklu gimę vaikai labai svajingi, emocionalūs ir pažeidžiami. Be to Žuviukai nenuilstantys fantazuotojai. Švelnumas ir rūpestis yra tai, ko labiausiai reikia šio ženklo vaikui. Žuviukas nuolat turi jausti besąlygišką tėvų meilę.

Po Žuvų ženklu gimę vaikai netrokšta būti labai savarankiškais. Tėvelių nuomonė ir palaikymas jiems labai svarbus. Net kai Žuviukai paauga ir gali savarankiškai priimti tam tikrus sprendimus, jiems vistiek labai svarbu, ką pasakys tėveliai. Tiesa Žuviukai nemėgsta laikytis kažkokių taisyklių, paprastai jie elgiasi taip, kaip tuo metu nori, todėl išmokyti Žuviuką disciplinos - gana sudėtinga užduotis.

Po Žuvų ženklu gimę vaikai labai jautrūs ir pažeidžiami. Jie jautriai reaguoja į kritiką, ar net menkiausią pastabą. Subartas šis vaikas gali ilgai save graužti ir išlieti daug ašarų. Verkiantį mažylį nuraminti nesunku - pakanka paglostyti galvytę ir paniūniuoti lopšinę.

Šio ženklo vaikai labai mėgsta maudytis vonioje, didžioji dalis jų mėgstamiausių žaislų paprastai būna susijusių su vandeniu.

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.