Vyras Dvyniai

Dvyniai vyras

Dvynių ženklo vyrai - intelektualūs, aktyvūs, žaismingi, šnekūs ir labai smalsūs. Jiems puikiai sekasi veikla, kurioje reikia kažką tyrinėti, atrasti. Šio ženklo vyrui sunku pakęsti monotoniją, todėl neretai jis ieško naujos veiklos, kurioje galėtų išbandyti savo jėgas. Bet kokią, kad ir visai naują sritį Dvynių vyras nesunkiai perpranta.

Šio ženklo vyrai paprastai turi daug draugų, su kuriais leidžia laiką. Bendravimas jiems būtinas kaip oras. Jie negali pakęsti vienatvės, todėl visada mieliau renkasi kompaniją. Dvyniai vyrai – namų gyvybė ir siela, kuri pasirūpina svečiais, palaiko pokalbį tarp šeimos narių ir / ar svečių.

Meilėje vyrai Dvyniai nėra labai aistringi, nesišvaisto dovanomis. Jie lengvai įsimyli, tačiau greitai ir perdega. Jie nėra ypatingai ištikimi, dažnai veda ne vieną kartą, tikėdami, jog nauja jų meilė kur kas karštesnė, tikresnė. Romantikėms šio ženklo vyrai retai palieka neišdildomą įspūdį. Visgi išsilakstęs ir sutikęs savo gyvenimo moterį, Dvynys vyras skirs jai visą savo dėmesį ir mintis. Jeigu Dvynių vyro interesai sutampa su partnerės lūkesčiais, gali būti sukuriama darni šeima. Bet nekalto flirto iš šalies greičiausiai jis neatsisakys. Geriausiai šiems vyrams sekasi santykiai su Avino, Liūto, Svarstyklių ir Vandenio ženklo moterimis.

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.