Vyras Jautis

Jautis vyras

Jaučio ženklo vyrai praktiški, šiek tiek užsispyrę ir labai atsakingi. Jie neskuba priimti sprendimų, tačiau visuomet pasveria, pamatuoja ir pasirenka tinkamai, be to atlieka darbus iki galo, nes jiems labai svarbus būtent rezultatas. Paprastai Jaučio vyras tvirtai stovi ant kojų. Jis vertina jaukų namų židinį, labai mėgsta konfortą ir kitus gyvenimo malonumus. Šio ženklo vyras rūpinasi savo namais – viskas turi būti savo vietose, jauku, švaru, patogu ir estetiška.Jaučio vyrą sunku išvesti iš kantrybės, todėl jis gali dirbti praktiškai bet kokį darbą. 

Jaučiai puikiai supranta kitus žmones, todėl draugai juos labai vertina. Jei nutiktų taip, kad supykdytumėte vyrą Jautį, labai tikėtina, kad jis primins... įsiutusį bulių. Vis dėlto, tikimybė išvesti jį iš kantrybės yra labai nedidelė. Šio ženklo atstovų įžeisti nevalia, nes tai gali visiškai nutraukti jūsų bendravimą.

Įsimylėjęs Jautis siekia santykių stabilumo, jis nebijo įsipareigoti, jo meilė ypatinga ir gana pastovi, tik žodžiais jos išreikšti nelabai moka, bet parodo veiksmais. Vyras Jautis jaučia savo mylimosios poreikius ir stengiasi juos patenkinti. Tiesa jis gali būti labai pavydus, nors ir stengiasi to neparodyti. Meilė, šeima ir ištikimybė Jaučio vyrui - didžiulės vertybės, todėl jį išdavusi moteris atleidimo gali ir nesulaukti. Sėkmingiausios Jaučių santuokos – su Vėžio, Mergelės, Skorpiono, Ožiaragio ir Žuvų ženklo moterimis.

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.