Avinas meilėje. Kaip jį (ją) suvilioti?

Zodiako ženklai ir meilė

Avinas meilėje:

- Spontaniškas ir nekantrus. Ilgai vedžiojamas už nosies gali prarasti susidomėjimą.
- Gali dažnai keisti partnerius, kol neatranda to vienintelio.
- Radęs savo gyvenimo meilę, užkelia ją ant pjedestalo ir tampa ištikimas.
- Trykštantis energija ir entuziazmu. Pasimatymai su Avinu niekada nebus nuobodūs.
- Miegamajame labai aistringas ir išradingas, norintis vadovauti.
- Atviras ir tiesus. Jo žodis paskutinis, nemėgsta, kai jam prieštaraujama.
- Globėjiškas ir dosnus.
- Iš partnerio tikisi daug dėmesio ir pagyrų.
- Įskaudintas nesunkiai atleidžia.

Patarimas

Jeigu tavo mylimas žmogus yra Avinas, skirk jam visą savo dėmesį, girk, lepink, rūpinkis ir didžiuokis juo. Niekada neprieštarauk ir nesiginčyk, neribok jo laisvės.

Seksualumas

Miegamajame Avinas nori vadovauti. Šio ženklo vyrus jaudina švelni moteriška prigimtis. Jam patinka švelnūs prisilietimai, erotinis masažas. Avino moterį taip pat sujaudins švelnūs prisilietimai ir aistringi meilės prisipažinimai.

Kaip suvilioti Avino vyrą?

Visada būk pasitempusi, švytinti, pasitikinti savimi, tačiau švelni, moteriška. Skirk didelį dėmesį aprangai. Avinui vyrui reikalinga efektinga moteris, dėl kurios dėmesio jis pasirįžęs pakovoti su konkurentais.

Žavėkis juo ir visais jo planais, būk veikli ir organizuota. Būk pasirengusi priimti kiekvieną jo pasiūlymą laisvalaikiui, kad ir koks nutrūktgalviškas jis atrodytų. Niekada neprieštarauk ir nesiginčyk, neribok jo laisvės, Avinas nemėgsta jaustis supančiotu.

Kaip suvilioti Avino moterį?

Girk ją, džiaukis ja, pro akis nepraleisk nieko, ką ji dėl tavęs padarė, padėkok. Būk energingas ir sėkmingas, kad ji galėtų tavimi didžiuotis. Išlepintas mamytės sūnelis ar nuobodus tinginys neturi jokių galimybių užkariauti šios moters širdį. Avino moteriai reikalingas lyderio savybių turintis vyras, pasižymintis stipria valia ir ryžtu. Tačiau, kad ir koks „kietas“ būtum, nesitikėk Avino moters paversti paklusnia avele.

Porų suderinamumas - Avinas

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.