Jautis meilėje. Kaip jį (ją) suvilioti?

Zodiako ženklai ir meilė

Jautis meilėje:

- Pastovus, vertinantis jaukų šeimos židinį, mėgstantis jausti tvirtą pagrindą po kojomis.
- Romantiškas, bet santūrus. Ne visada mokantis parodyti savo jausmus.
- Ištikimas ir atsidavęs.
- Švelnus, rūpestingas ir supratingas.
- Jautrus ir aistringas, gali būti gašlus.
- Mėgsta būti lepinamas.
- Analizuojantis savo ir partnerio jausmus ir poelgius.
- Įskaudintas gali neatleisti.

Patarimas

Jei tavo mylimas žmogus yra Jautis, rodyk savo jausmus dažnais bučiniais, šiltais, nuoširdžiais apkabinimais. Kurstyk jaukų šeimos židinį. Pasistenk, kad santykiuose jis jaustūsi mylimas ir saugus.

Seksualumas

Po Jaučio ženklu gimusius žmones užveda švelnus lytėjimas ir fizinis artumas. Šio Zodiako ženklo vyrą jaudina, meilės žaidimai ir seksualūs pokalbiai telefonu su mylimąja. Moterį gali sujaudinti romantiška vakarienė ar kartu su partneriu žiūrimas erotinis filmas.

Kaip suvilioti Jaučio vyrą?

Jaučiui patinka grakščios, švelnios ir moteriškos moterys. Tačiau jam netiks savo tikslų gyvenime neturinti “vištelė“. Jį sužavės protinga, karjeros aukštumų siekianti moteris, kuri dar ir namie spėja suktis.

Jis nori būti lepinamas, mėgsta kai jam pataikaujama. Surenk romantišką vakariene su jaukia aplinka, geru maistu ir puikiu vynu. Tik nesitikėk, kad Jautis staiga taps iškalbingu romantiku. Savo jausmus jis rodo labiau veiksmais ir dovanomis.

Pažinties pradžioje per daug neklausinėk. Jautis nemėgsta kai kišamasi į jo gyvenimą. Būk atsargi prieštaraudama jo nuomonei, ypač kitų žmonių akivaizdoje. Jautis gali ne juokais supykti.

Kaip sužavėti Jaučio moterį?

Jaučio ženklo atstovė labai moteriška. Ji tiesiog tirpsta nuo meilių žodelių, komplimentų ir pagyrų. Jautukė vertina jai rodomą dėmesį ir pastangas sukurti malonią atmosferą. Kviesdamas ją į pasimatymą, pasirūpink, kad aplinka būtų jauki ir šilta, nes nuo to, kaip ji jausis, gali priklausyti, ar dar kartą ją pamatysi.

Porų suderinamumas - Jautis

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.