Svarstyklės meilėje. Kaip jį (ją) suvilioti?

Zodiako ženklai ir meilė

Svarstyklės meilėje:

- Dvasingos, jausmingos, romantiškos ir švelnios.
- Trokšta tvirtos partnerystės ir dvasinio artumo.
- Jeigu tikrai myli, būna ištikimos.
- Daug svarstančios. Kiekvienas partnerio žodis ar poelgis bus išanalizuotas ir pasvertas.
- Tikisi, kad partneris į jų gyvenimą įneš grožio ir harmonijos.
- Mėgsta viešai demonstruoti savo jausmus. 

Patarimai

Jeigu jūsų mylimas žmogus yra Svarstyklės, stenkitės būti lygiaverčiais partneriais. Visada rūpinkitės savo išvaizda ir higiena, būkite inteligentiški, linksmi ir taikūs. Niekada nekelkite konfliktinių situacijų nei namuose, nei viešumoje, stenkitės visose situacijose išlikti ramūs.

Seksualumas

Svarstyklės - tai itin žavingi ir labai patrauklūs žmonės. Jie gana išrankūs partneriams, dažnai susikuria savo idealą ir kantriai jo ieško. Tačiau nenuostabu jeigu šio ženklo atstovai užmezga kelis meilės romanus vienu metu, jie tiesiog svarsto, renkasi. Miegamajame Svarstyklės būna švelnios, nemėgsta banalybių. Šio ženklo atstovai greitai susijaudina ir dažnai būna labai nekantrūs meilės guolyje. Vyrai Svarstyklės mėgsta mylėtis gražioje, prabangioje aplinkoje, žiūrėti erotinius filmus. Šio ženklo moterys mėgsta erotinius žaidimus.

Kaip suvilioti Svarstyklių vyrą?

Būk mandagi, elegantiška, inteligentiška ir linksma. Skirk daug dėmesio savo išvaizdai, stiliui. Rinkis itin gražius drabužius ir apatinį trikotažą, Svarstyklių vyras tai tikrai įvertins. Palaikyk visas jo idėjas. Nedemonstruok pavydo scenų jeigu jis flirtuoja su kitomis, geriau apsimesk, kad to nepastebi. Svarstyklių vyrai mėgsta kokybę ir prabangą, tad liksi nesuprasta, jeigu pasiūlysi papietauti greito maisto užkandinėje.

Svarstyklių ženklo vyrui didelį įspūdį gali padaryti karšta ir drąsi moteris, tačiau ilgalaikiams santykiams jis greičiausiai rinksis itin moterišką, nuolaidžią ir švelnią būtybę, su kuria jausis tikru vyru.

Kaip suvilioti Svarstyklių moterį?

Šio ženklo moterys paprastai labai žavios ir seksualios, turinčios daug gerbėjų, tad turėsi gerokai pasistengti, kad iš jų išsiskirtum ir atkreiptum Svarstyklių moters dėmesį.

Būk inteligentiškas, žaismingas ir švelnus. Rūpinkis savo išvaizda ir higiena. Flirtuok su ja visur ir visada, nes jai tai labai patinka. Svarstyklių moteris skiria daug dėmesio savo išvaizdai, tad kuo dažniau žavėtis ja tiesiog būtina.

Poros suderinamumas - Svarstyklės

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.