Skorpionas meilėje. Kaip jį (ją) suvilioti?

Zodiako ženklai ir meilė

Skorpionas meilėje:

- Paslaptingas ir atsargus. Suvilioti Skorpioną nėra lengva.
- Ilgokai delsia prieš duodamas laisvę savo jausmams.
- Sutikęs tą vienintelį, santykiams ir meilei atsiduoda visa širdimi.
- Romantiškas ir jausmingas.
- Labai seksualus ir aistringas, kartais gali būti net agresyvus.
- Pavydus ir savininkiškas, nemėgstantis melo.
- Rūpestingas.
- Įskaudintas nemoka atleisti.

- Kartais nori pabūti vienas. 

Patarimas

Jeigu tavo mylimas žmogus yra Skorpionas, būk jam ištikimas ir nuoširdus. Leisk žinoti, kad jis yra tavo svajonių vyras ar moteris. Nekreipk dėmesio į kai kurias blogas jo charakterio savybes, Skorpionas tai įvertins. Kartais leisk jam pabūti vienam. Skorpionui tiesiog būtinas nepriklausomybės ir laisvės pojūtis.

Seksualumas

Skorpionai mėgsta mylėtis ypatingoje aplinkoje, prieblandoje. Kūno glamonės bus bevertės jei nepaveiksi Skorpiono proto. Šio ženklo vyras neabejingas dailiam apatiniam trikotažui, moterį užveda meilūs partnerio žodeliai.

Kaip suvilioti Skorpiono vyrą?

Būk nuoširdi, įdomi, šiek tiek paslaptinga. Šio ženklo vyrams patinka protingos moterys, tad nenustebk jei pažinties pradžioje jis analizuos kiekvieną tavo ištartą frazę. Be to, jeigu jau susižavėjai po Skorpiono ženklu gimusiu vyru, būk pasirengusi visą savo širdį paskirti tik jam. Niekada nemeluok ir neapsimetinėk, bet kokį melą Skorpionas, regis, užuodžia iš tolo. Jei kartą jį apgausi, susigrąžinti pasitikėjimo greičiausiai nepavyks.

Kaip suvilioti Skorpiono moterį?

Būk jausmingas ir romantiškas, leisk jai jausti, kaip labai ja domiesi ir Skorpionės širdis atšils. Būk paslaptingas, nes Skorpiono moterį traukia viskas, kas nauja, dar neištyrynėta. Būk šmaikštus, prajuokink ją. Jeigu paskyrei jai pasimatymą, jokiu būdu nevėluok. 

Poros suderinamumas - Skorpionas

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.