Šaulys meilėje. Kaip jį (ją) suvilioti?

Zodiako ženklai ir meilė

Šaulys meilėje:

- Gali būti romantiškas, ištikimas idealistas, arba tobulo partnerio paieškose pasiklydęs suvedžiotojas.
- Nepriklausomas, sunkiai įsipareigoja, bet jeigu tam ryžtasi, tai ilgam.
- Tikisi ne tik partnerio aistrai numalšinti, bet ir artimo sielos draugo.
- Gana drovus, nemėgstantis viešai demonstruoti savo jausmų.
- Švelnus, romantiškas ir aistringas.
- Rūpestingas ir dosnus.
- Atviras, nuoširdus ir tiesmukas.
- Azartiškas, mėgstantis rizikuoti.

- Visada pasirengęs romantiškiems nuotykiams.

Patarimas

Jei tavo mylimas žmogus yra Šaulys, paversk jūsų bendrą gyvenimą nuotykiu. Po šiuo ženklu gimusiam žmogui neužtenka vien fizinio kontakto su partneriu, jis nori turėti ir sielos draugą visam gyvenimui. Niekada nebandyk jo kontroliuoti, Šaulys mėgsta laisvę.

Seksualumas

Gimusius po Šaulio ženklu užveda aistringi pokalbiai ir kartu su partneriu žiūrimi erotiniai filmai. Jie mėgsta aštrius pojūčius, pikantiškus erotinius žaidimus ir įvairovę. Šio ženklo vyrai mėgsta maudynes su partnere. Moterys nemėgsta banalaus meilinimosi.

Kaip suvilioti Šaulio vyrą?

Šio ženklo vyrus žavi intelektualios, apsiskaičiusios moterys, tad tiesiausias kelias į Šaulio vyro širdį – protingas pokalbis. Be to būk linksma, šmaikšti, truputį paslaptinga ir būtinai nuoširdi, pasirengusi nuotykiams, ir gal net didelei adrenalino dozei. Niekada nebandyk jo kontroliuoti, nes tiek jį ir tematysi. Šaulys myli laisvę, todėl pasipustys padus vos pajutęs grėsmę jo nepriklausomybei.

Kaip suvilioti Šaulio moterį?

Jai reikalingas protingas, ambicingas ir karštas vyras. Ji niekada neištekės vien tam, kad turėtų namus ir vaikų. Pirmiausia jai su tavimi turi būti nenuobodu, tad pasistenk įnešti į jos gyvenimą ryškesnių spalvų. Rodyk dėmesį, bet nebūk pernelyg įkyrus. Niekaip jos nesuviliosi, jei pati to nepanorės, tad gal vertėtų palaukti, kol suvilioti tave užsimanys ji?

Poros suderinamumas - Šaulys

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.