Zodiako ženklai: Avinas

Zodiako ženklai: Avinas

4.5769230769231 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (13 balsai (-ų))

Veržlus, visur pirmaujantis optimistas – toks yra Avinas. Tai yra pirmasis Ugnies ženklas, o jį valdanti planeta – Marsas, atstovaujantis veiklumą, energiją, o kartais ir pyktį. Akivaizdu, kad tipiškas Avinas yra gimęs būti lyderiu, labiau linkusiu diktuoti savo taisykles, negu prisitaikyti prie aplinkybių. Avinų energija veržiasi per kraštus. Būtent Avinas pirmasis imsis perspektyvaus, tačiau rizikingo sumanymo, tik klausimas ar daves jį iki galo? Avinai nesunkiai pasiekia savo išsikeltus tikslus, tačiau kantrybės užbaigti tai ką pradėjo jiems gali ir pritrūkti.

Karjera

Avinai negali dirbti monotoniško ir ramaus darbo. Darbas turi būti aktyvus, galbūt net rizikingas. Dėl šios priežasties nemažai Avinų yra verslininkai. Tarp Avinų netrūksta ir gydytojų, karininkų ar kitų veiklių, kiek pavojingesnių sričių atstovų. Tai galioja ir vyrams, ir moterims. Žinoma, pasitaiko išimčių, tačiau sunkiai rasite po Avino ženklu gimusį žmogų, kuris mielai dirba gamykloje, siuvykloje ar kasdien juda vis tuo pačiu maršrutu. Tuo tarpu naujų idėjų, vaizduotės ir aktyvaus veiksmo reikalaujančiame darbe šio zodiako ženklo žmonės jaučiasi kaip žuvys vandenyje.

Charakteris

Avino ženkle gimę žmonės gali būti kiek labiau nervingi už kitus ir erzinti savo užsispyrimu, kuris susipina su atkaklumu. Nors neretai tai erzina aplinkinius, šios savybės gali būti sėkmės priežastimi, ypač kuomet siekiama trokštamo tikslo, karjeros, net jei ir atrodo, kad perspektyvų nėra. Bandyti perauklėti Aviną – bergždžias darbas, todėl verčiau pasistengti jį nukreipti, patarti, bet jokiu būdu nebandyti įpiršti Avinui savo tiesos. Labai pavojinga, kuomet Avinai pasineria į azartinius lošimus. Pernelyg didelis karštakošiškumas ir nepamatuotas azartas yra viena dažniausių Avinų nesėkmės priežasčių.

Meilė

Avinai įsimyli greitai ir stipriai. Nors pradžioje jie gali dažnai keisti savo partnerius, radę savo tikrąją antrąją pusę tampa išskirtinai ištikimi. Tiesa, poros, kurių sudėtyje yra nors vienas Avinas, dažnai gali kivirčytis net ir dėl gana nereikšmingų dalykų, tačiau greitai ir susitaiko. Meilė vaikams – ypatinga, ko gero sunkiai pavyktų rasti labiau savo vaikus mylintį ir ginantį zodiako ženklą, nes Avino ženklo atstovai gali aukoti viską, kad tik jų vaikai gyventų gerai.

Intymiuose santykiuose Avinai labai aktyvūs. Tai gali nulemti įvairius dalykus. Vieni greitai susituokia, kiti siekia išmėginti kuo daugiau partnerių ar pasiekti kitų pergalių šioje srityje. Pastebima, kad Avinai sekso metu yra gana triukšmingi, mėgsta dominuoti.