Zodiako ženklai: Avinas

Zodiako ženklas Avinas

Veržlus, visur pirmaujantis optimistas – toks yra Avinas. Tai yra pirmasis Ugnies ženklas, o jį valdanti planeta – Marsas, atstovaujantis veiklumą, energiją, o kartais ir pyktį. Akivaizdu, kad tipiškas Avinas yra gimęs būti lyderiu, labiau linkusiu diktuoti savo taisykles, negu prisitaikyti prie aplinkybių. Avinų energija veržiasi per kraštus. Būtent Avinas pirmasis imsis perspektyvaus, tačiau rizikingo sumanymo, tik klausimas ar daves jį iki galo? Avinai nesunkiai pasiekia savo išsikeltus tikslus, tačiau kantrybės užbaigti tai ką pradėjo jiems gali ir pritrūkti.

Karjera

Avinai negali dirbti monotoniško ir ramaus darbo. Darbas turi būti aktyvus, galbūt net rizikingas. Dėl šios priežasties nemažai Avinų yra verslininkai. Tarp Avinų netrūksta ir gydytojų, karininkų ar kitų veiklių, kiek pavojingesnių sričių atstovų. Tai galioja ir vyrams, ir moterims. Žinoma, pasitaiko išimčių, tačiau sunkiai rasite po Avino ženklu gimusį žmogų, kuris mielai dirba gamykloje, siuvykloje ar kasdien juda vis tuo pačiu maršrutu. Tuo tarpu naujų idėjų, vaizduotės ir aktyvaus veiksmo reikalaujančiame darbe šio zodiako ženklo žmonės jaučiasi kaip žuvys vandenyje.

Charakteris

Avino ženkle gimę žmonės gali būti kiek labiau nervingi už kitus ir erzinti savo užsispyrimu, kuris susipina su atkaklumu. Nors neretai tai erzina aplinkinius, šios savybės gali būti sėkmės priežastimi, ypač kuomet siekiama trokštamo tikslo, karjeros, net jei ir atrodo, kad perspektyvų nėra. Bandyti perauklėti Aviną – bergždžias darbas, todėl verčiau pasistengti jį nukreipti, patarti, bet jokiu būdu nebandyti įpiršti Avinui savo tiesos. Labai pavojinga, kuomet Avinai pasineria į azartinius lošimus. Pernelyg didelis karštakošiškumas ir nepamatuotas azartas yra viena dažniausių Avinų nesėkmės priežasčių.

Meilė

Avinai įsimyli greitai ir stipriai. Nors pradžioje jie gali dažnai keisti savo partnerius, radę savo tikrąją antrąją pusę tampa išskirtinai ištikimi. Tiesa, poros, kurių sudėtyje yra nors vienas Avinas, dažnai gali kivirčytis net ir dėl gana nereikšmingų dalykų, tačiau greitai ir susitaiko. Meilė vaikams – ypatinga, ko gero sunkiai pavyktų rasti labiau savo vaikus mylintį ir ginantį zodiako ženklą, nes Avino ženklo atstovai gali aukoti viską, kad tik jų vaikai gyventų gerai.

Intymiuose santykiuose Avinai labai aktyvūs. Tai gali nulemti įvairius dalykus. Vieni greitai susituokia, kiti siekia išmėginti kuo daugiau partnerių ar pasiekti kitų pergalių šioje srityje. Pastebima, kad Avinai sekso metu yra gana triukšmingi, mėgsta dominuoti.

Moterų ir vyrų skirtumai

Darbas, meilės reikalai ir veržlumas sieja vyrus ir moteris Avino ženkle, tačiau yra ir šiokių tokių skirtumų. Avinai vyrai yra kur kas geresni draugai, neišduodantys net sunkiausiomis akimirkomis. Draugai jiems labai svarbūs, dažnai Avinai aukojasi, kad draugams būtų geriau. Tuo tarpu po Avino ženklu gimusios moterys retai turi daug draugių. Visgi, pagalbą jos taip pat suteikia tiems, kam jos reikia, o iš jų trykštantis optimizmas dažnai užkrečia draugus ir kolegas, bet didelis griežtumas gali aplinkinius šiek tiek atbaidyti, iššaukti šaltesnius santykius. Vyrai, kurie savo antrąja pusele pasirinko moterį gimusią po Avino ženklu, turėtų susitaikyti su jos valdingumu, noru lyderiauti. Vertėtų nepriekaištauti savo merginai ar žmonai ir leisti jai pasireikšti, tai padės išvengti beprasmių kivirčų.

Simboliai ir faktai

Avino stichija – ugnis, o planeta Marsas. Šie du simboliai lemia Avinų veiklumą ir neišblėstančią energiją. Geriausia savaitės diena šio zodiako žmonėms – antradienis, o ypač – 9-ą mėnesio dieną, nes skaičius 9 ir visi dalūs iš jo yra Avinų laimingi, lydintys skaičiai. Norint pasipuošti pakabuku ar žiedu su akmeniu, reikėtų rinktis deimantą, safyrą, cirkonį ar katės akį.

Rekomenduojami video

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.