Zodiako ženklai: Vėžys

Zodiako ženklas Vėžys

Pirmasis vasaros zodiako ženklas – Vėžys, kuriam pirmadienis anaiptol ne bloga diena, o Mėnulis yra jo mėgstama prižiūrinti planeta. Verta atminti – nuo vaikystės Vėžio ženklo atstovai žino, kad yra savitos asmenybės, valdančios savo gyvenimą. Vaikystėje tai pasireiškia svajonėse ir žaidimuose, o vėliau pereina į realų gyvenimą. Gali atrodyti, kad asmuo yra bejausmis, šaltas, tačiau tai tik jautraus ir romaniško Vėžio šarvas.

Jautrūs ir ištikimi

Vėžiai yra jautrūs, ištikimi, dosnūs, dėl to gali būti lengvai pažeidžiami. Nors Vėžiai nėra dideli naujovių gerbėjai, nesunkiai prisitaiko prie pasikeitimų, naujų sąlygų. Prie to puikiai dera patikimumas ir sąžiningumas. Įdomu, kad Vėžiai turi gerą nuojautą, tačiau retai tą parodo, kadangi nori neišsiskirti iš aplinkos.

Vyrai

Vėžiai vyrai labai vertina šeimą ir darbą. Tiek šeimoje, tiek darbe šio ženklo atstovai vyrai yra patikimi, mėgsta būti įvertinti. Dirbdami Vėžiai stengiasi būti patikimi, įtikti darbdaviui. Esant būtinybei vyrai su Vėžio ženklu gali imtis kone bet kokio darbo, tačiau po to turi atsipūsti iki vėl teks imtis panašių priemonių. Retai kada Vėžiai tampa gerais vadovais, prisivengia kritikos, tačiau dažnai renkasi paslaugų sektorių, ypač, kur reikalinga pagalba, pavyzdžiui, medicina. Nevengia šio ženklo vyrai ir darbo sode, ūkyje ar vaikų apsuptyje.

Vėžių paslaugumas ir pagalba juntama ne tik darbe, bet ir šeimoje, draugų rate. Tikriems draugams Vėžiai suteiks pagalbą, kai jos tikrai reikia. Galbūt dėl to Vėžiai labiau vertina kelis gerus draugus nei daugybę abejotinų. Antrosios Vėžių pusės geriau neįskaudinti ir neužgauti – už ją Vėžiai kovoja, stengiasi gerbti ir suprasti, o mylėdami yra gana jautrūs, nesunkiai pažeidžiami.

Moterys

Moterys, kurios nešioja Vėžio ženklą, nesirenka darbo, kuriame reikia viską atlikti kruopščiai, tiksliai ir laiku. Tai kūrybiškos, intuityvios, romantiškos moterys, kurioms geriausia yra meninė veikla. Kaip ir vyrams, priimtinas darbas su vaikais, slauga ligoninėse ar kitose įstaigose.

Dauguma Vėžių moterų yra puikios mamos ir ištikimos sutuoktinės, kuriančios jaukius ir komfortiškus namus. Sutiktu su kompromisu šio ženklo moterims nėra problema, tačiau retkarčiais kantrybė gali trūkti ir tuo metu joms po kojomis geriau nesipainioti. Tokiu atveju reikėtų pasistengti pasiūlyti ir suteikti galimybę pailsėti, palepinti kokia nors malonia smulkmena.

Vėžiams būtina prižiūrėti save

Gimę vasarą Vėžiai sunkiau perneša šaltį, neretai serga, greit peršąla, o menkas pasitikėjimas medikais tik dar labiau didina rimtų ligų riziką. Ypač jautrus yra skrandis, tad svarbu, jog Vėžiai prižiūrėtų savo mitybą, jos įpročius, laikytųsi plano ar įpročių. Dar pavojingiau tiems Vėžiams, kurie nėra aktyvūs, daugiau laiko leidžia namuose nei gryname ore. Ilgas sėdėjimas prie kompiuterio, knygų skaitymas ir kita panaši veikla gali lengvai iššaukti akių ligas, nes tai dar viena silpna šio ženklo atstovų vieta. Visgi, savęs priežiūra, tinkama mityba ir šiek tiek aktyvesnis gyvenimo būdas padės išvengti visų tykančių problemų, kurios būdingos Vėžio ženklo žmonėms.

Po įtempto darbo ar periodo Vėžiams vertėtų leistis į kelionę (labiausiai vertinamos šeimos kelionės) nedidelėje grupėje. Tai gali būti ir atokios vietos gamtoje, ir triukšmingi vakarėliai paplūdimiuose. Visgi vandens telkiniai Vėžiams yra labai svarbūs ir padeda greičiau atgauti jėgas, pasiruošti naujiems iššūkiams, artėjančioms permainoms. O kartais pakanka tik panarstyti prisiminimus, pabūti prie židinio ar pabendrauti su šeima ir nuotaika kaip mat pasitaiso.

Rekomenduojami video

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.