Meilės horoskopas 2016 - Avinas

Meilės horoskopas 2016 - Avinas

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (7 balsai (-ų))

Meilės horoskopas 2016 metams - Avinas

Avino ženklo atstovams 2016 metais meilės horoskopas žada daug flirto ir romantikų akimirkų. Būsite žavūs, viliojantys, netrūks pasitikėjimo savimi, kas it magnetas trauks priešingąją lytį.

Jeigu esate vieniši, tikėtina, kad 2016 metais įvyks lemtingas susitikimas su žmogumi, kuris taps Jūsų gyvenimo dalimi. Jeigu jau radote savo antrąją puselę ir kurį laiką bendraujate, vertėtų pagalvoti apie naują santykių etapą.

Gali būti, kad norėsite atnaujinti praeityje nutrauktus santykius, ypatingai tuos, kurie buvo nutraukti Jūsų iniciatyva. Greičiausiai aistra buvusiam mylimajam (mylimajai) vėl užsiplieks, bet yra didelė tikimybė, kad ji bus trumpalaikė. Atnaujinti santykiai nebus geresni nei buvo anksčiau, iškils tos pačios problemos, dėl kurių nutraukėte šį ryšį.

Rudenį tapsite labiau emocionalūs ir jautrūs aplinkai. Į paviršių iškils susikaupusios nuoskaudos. Santykiuose ieškosite trūkumų ir jų rasite. Kils klausimas, bandyti juos taisyti ar tiesiog nutraukti? Į šį klausimą galite atsakyti tik Jūs patys.

Kiek sudėtingesnė gali būti 2016 metų pabaiga. Šiuo laikotarpiu horoskopas pataria vengti konfliktų ir santykių aiškinimosi su savo išrinktuoju (išrinktąja). Menkiausias barnis gali labai pabloginti jūsų santykius su mylimuoju (mylimąja). 

Meilės horoskopas 2016 >> Jautis

loading...