Meilės horoskopas 2016 - Jautis

Meilės horoskopas 2016 - Jautis

3.6875 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (8 balsai (-ų))

Meilės horoskopas 2016 metams - Jautis

Beždžionės metais Jaučių šeimose vyraus supratimas ir ramybė. Žinoma, ar santykiai bus harmoningi, priklausys ir nuo Jaučio sutuoktinio. Iš savo išrinktojo (išrinktosios) Jautis tikisi ištikimybės. Savo antrajai puselei jis nori būti vienintelis. Kankinamas pavydo Jautis gali pasinerti į trumpalaikius meilės nuotykius, o tai gali privesti prie santuokos žlugimo.

Apskritai 2016 metais po Jaučio ženklu gimę žmonės daugiau mąstys apie savo asmeninį gyvenimą. Norėsite pastovumo, stabilumo, šilumos, būsite linkę įsipareigoti ar net kurti šeimą. Jeigu dar tik neseniai draugaujate, greičiausiai pavasarį nuspręsite perkelti santykius į kitą lygmenį.

Vieniši Jaučiai 2016 metais turės galimybių užmegzti ilgalaikius santykius. Nelaukite, kol patinkantis žmogus Jus užkalbins, imkitės iniciatyvos patys, kitaip galite praleisti puikią progą užmegzti šiltus, ilgalaikius santykius su Jums patinkančiu priešingos lyties asmeniu.

Vasaros laikotarpiu galimi nesusipratimai santykiuose su mylimuoju (mylimąja). Greičiausiai kaltas Jūsų užsispyrimas. Būkite nuolaidesni ir atidesni savo antrajai pusei, skirkite jai daugiau dėmesio ir laikos, tvirtinkite santykius, pramogaukite ir leiskite laisvalaikį kartu, ir viskas susitvarkys savaime. 

Meilės horoskopas 2016 >> Dvyniai

loading...