Zodiako ženklai: Šaulys

Zodiako ženklai: Šaulys

Aukštai iškelta kartelė, sudėtingi tikslai, prasmės paieška – tai Šaulio, ugnies stichijos Zodiako ženklo, gyvenimas. Dauguma Šaulių mėgsta keliones, pažintį su kita kultūra, pažiūromis ar net pasikeitusį gyvenimo būdą, kuris suteikia malonios, įdomios patirties. Sava patirtimi Šaulys mielai pasidalins su savo draugais, pažįstamais ar tiesiog sutiktais aplinkiniais.

Šauliai nepasižymi kuklumu, nėra linkę prisipažinti klydę, tačiau po šiuo ženklu gyvenančios asmenybės yra sąžiningos, skrupulingos, intuityvios. Aplinkiniai juos mėgsta, maloniai kartu leidžia laiką, tačiau turi nepamiršti, kad Šauliams būtina erdvė ir ją reikia suteikti. Kai kada šio ženklo atstovai pernelyg susižavi avantiūromis, kurios lemia problemas, tad Šaulio siūlomas idėjas reikėtų vertinti atidžiau, dažnai jie patys nesugeba pamąstyti toliau į ateitį, pamiršta, kad yra dvi medalio pusės, o veiksmai sulaukia atoveiksmio.

Vyrai

Šauliai vyrai – optimistai. Jie įžvelgia daugiau naudos visur, greitai reaguoja į pasikeitimus, naują informaciją, todėl nesunkiai įveikia kitiems neįveikiamas užduotis. Neatidumas ar nepamąstymas į priekį nublanksta prieš jų įžvalgas, aštrų protą. Dėl kelionių pomėgių Šauliams reikalingas nesėslus darbas, puikiai tinka gido, kelionių agento veikla, o dėl noro dalintis informacija Šauliai gali būti ir puikiais mokytojais, dėstytojas, kursų vadovais, treneriais.

Kuomet Šaulys susižavi ar įsimylį – tą pamatys dauguma. Jie gana aiškiai išreiškia savo simpatijas, laikomi puikiais meilužiais, nors aistrą dažnai nukreipia į meninę veiklą. Norinčioms sužavėti Šaulį gali tekti pasistengti, nes šie gana reiklūs, jiems labai svarbūs bendri interesai, geras, sutampantis humoro jausmas, svarbi ištikimybė. Tiesa, yra Šaulių, kurie nėra monogaminių santykių taisyklių sekėjai. Neištikimybės galimybę mažina santuoka tarp vyro Šaulio ir moterų Svarstyklių, Avino ar Liūto.

Draugai gerbia Šaulius už jų tiesmukiškumą, kuris kartais galbūt ir įžeidžia, tačiau leidžia į save pažiūrėti kaip yra, o ne per rožinius akinius. Dėl to jautresni žmonės retai artimiau draugauja su Šauliais. Dažnai Šaulių draugai gali sulaukti įvairių kvietimų prisijungti prie vienokių ar kitokių pramogų, apie kurias galbūt nėra tekę girdėti ar bent jau mėginti. Tuo tarpu esant nelaimei, problemoms – Šaulys vienas pirmųjų atvyks pasirūpinti draugu.

Moterys

Smalsumas – viena ryškiausių Šaulio moterų savybių. Jos taip pat mėgsta bendrauti, yra atviros, nevengia skleisti savo žinių ir patirties. Dėl to labai daug šio ženklo moterų yra puikios pedagogės, vaikų būrelių vadovės, taip pat geros gydytojos, gali būti menininkės ar turizmo srities specialistės.

Emocinis suderinamumas tarp partnerių – svarbiausias dalykas santykiuose. Dažnu atveju moterys Šauliai išsiskiria į du tipus: karjeristės arba šeimos moterys. Bet kuriuo atveju, net ir su šeima jos mėgsta keliauti, nori, kad jų mylimasis būtų aktyvus ne tik intymiuose santykiuose, bet kartu nudirbtu ir darbus šeimoje, padėtų buityje.

Su draugėmis ar draugais Šaulio ženklo moterys nėra labai atviros, nėra linkusios išsipasakoti iki smulkmenų, tačiau jos turi daug draugių / draugų ir su jais puikiai sutaria. Veidmainiai, nenuoširdūs žmonės netaps šio zodiako draugais, nes jos tikrai pasakys, kad tai joms nepatinka.

Daugelis šimtamečių – Šauliai

Šauliai dažnai gali pasigirti nebloga sveikata, o jei laisvas gyvenimo būdas jų sveikatos nesugadina, galima tikėtis pasiekti ir šimtą metų. Siekiant, kad sveikata nesugestų reikėtų vengti stiprių susijaudinimų, streso, nerimo. Taip pat vertėtų vengti fizinių perkrovų, o ligas gydyti iš karto, kai pasirodo jų simptomai.

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.