Zodiako ženklai: Mergelė

Zodiako ženklas Mergelė

Atsakingas, patikimas ir visas smulkmenas pastebintis ženklas – Mergelė. Dažnai šis Žemės stichijos ir Merkurijaus planetos valdomas zodiako ženklas yra taupus, savarankiškas, pirmiausiai žiūrintis į kasdienius dalykus. Iš išorės Mergelė atrodo rami, tvirtai tikinti savo nuomone, iš tiesų viduje tuo metu gali būti sumišimas. Tą lemia ženklo negebėjimas apsiginti, visos informacijos absorbavimas į save. Be to, atsakingumas neretai priverčia prisiimti per daug atsakomybės, tad dažnai Mergelė labai pervargsta. Visgi inteligentiškumas, loginis mąstymas, analitinės galimybės ir tobulumo siekimas, darbštumas bei tvarka paverčia Mergeles labai įdomiais pašnekovais, gerais draugais ar partneriais. Tuo tarpu pedantiškumas, karjeros siekimas, dažnas nervingumas ar net šykštumas kartais gali pakišti koją geriems, šiltiems santykiams.

Vyrai

Vyrai Mergelės dažnai skamba kiek neįprastai, moteriškai, tačiau toli gražu šio ženklo vyrai nėra moteriški ar silpni. Tai intelektualūs, ypač aštraus proto žmonės, kurie nuoširdžiai supranta ir užjaučia kai reikia. Su tokiu vyru bendrauti nesunku, nes jis kalba aiškiai, logiškai dėsto savo mintis ir sugeba liežuvį palaikyti už dantų tada, kai tai naudinga.

Darbe Mergelės vyrai užtikrina, jog jų darbas būtų atliktas kokybiškai ir iki galo, stengiasi įtikti vadovams. Dėl savo asmeninių savybių dauguma Mergelių mėgsta protinę veiklą, ne išimtis ir darbas. Šio ženklo vyrams puikiai tinka tikslieji mokslai, ypač susiję su elektronika, skaičiais, taip pat Mergelės yra geri medikai, gerbiami pedagogai. Juvelyrika ar kitos atsakingumo ir kruopštumo reikalaujančios sritys taip pat traukia vyriškos lyties Mergeles.

Meilės srityje vyrai Mergelės nespinduliuoja aistra, greičiau šalti, santūrūs partneriai, tačiau tai labai geri gyvenimo partneriai, kurie ilgai ieško savo tikrosios antrosios pusės ir siekia su ja nugyventi visą likusį gyvenimą. Mergelėms puikiai tinka moterys, kurios gimė po Vandenio, Dvynių ar Šaulio ženklais. Išsirinkus sutuoktinę su tuo pačiu ženklu gali tekti dažniau ieškoti kompromisų, tačiau jei tai pavyks – santuoka bus ilga ir laiminga.

Moterys

Kaip ir vyrai, Mergelės moterys yra ramios, sąžiningos bei intelektualios. Dėl savo gebėjimų ir ramaus būdo jos puikiai tinka darbui su žmonėmis, yra geros sekretorės, medicinos darbuotojos, įskaitant ir gydytojas. Neretai Mergelės renkasi mokslininkių karjerą, aukštai lipa karjeros laiptais. Didelė problema Mergelėms moterims – pernelyg didelis susikoncentravimas į rezultatų siekimą, dėl to dažnai netinkamai įvertinama darbo vertė ir gaunamas atlygis neretai yra mažesnis.

Mergeles erzina žemesnio intelekto draugija, tokioje aplinkoje joms yra nejauku, nuobodu. Neretai dėl pedantiškumo ar kritiškumo Mergelės susipyksta net su geriausiais draugais, tačiau apgauti ar išduoti draugą ar draugę mergelei yra tabu.

Meilėje ištikimybė taip pat yra didžiausia vertybė. Visgi vyrai net nenorėdami nesunkiai įžeidžia Mergelę. Kiek sunkiau gali būti dėl jos pedantiškumo, nuolatinio tvarkos reikalavimo ar laiko sugaištamo tvarkantis, priekaištų dėl ne vietoje paliktų daiktų ar net menkiausio vėlavimo. Vyrai, kurie nori sieti savo gyvenimą su Mergelėmis turi būti pasiryžę gerbti jos kuriamą tvarką ir patys jos paisyti, taip pat teks išmokti punktualumo, tikslumo ir nepagailėti komplimentų, pagyrų – drovioms Mergelėms tai labai svarbu.

Serga retai, bet sunkiai

Mergelės ženklo atstovai gali pasigirti sergantys gana retai, tačiau pagriebusi liga atsiima – negalavimai gali būti labai sunkūs, o netinkamai, aplaidžiai gydomi gali iškviesti kitas problemas, komplikacijas. Sveikai maitinantis, laiku pailsint ir neišgyvenant jokių ramybės sutrikdymų Mergelės neturėtų skųstis sveikatos sutrikimais.

Rekomenduojami video

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.