Zodiako ženklai: Dvyniai

Zodiako ženklai: Dvyniai

Dvyniai – žaismingas, judrus, šnekus, be galo smalsus ir intelektualus zodiako ženklas, galintis pasiryžti bet kokiai avantiūrai. Bendravimas jiems reikalingas kaip oras. Beje pokalbiai su Dvyniais gali būti naudingi ne tik patiems Dvyniams, bet ir jų pašnekovams, tad turėti draugą Dvynį ne tik smagu bet ir naudinga.

Šį zodiako ženklą supa oro stichija, o protingai pakreipianti valdančioji planeta Merkurijus Dvyniams dažnai prilipdo intelektualų etiketę. Ženklo šūkis puikiai atspindi jų intelektualumą – „Aš galvoju“, o ir diena jų trečiadienis – vidurys darbo savaitės, kuomet dauguma jau svajoja apie savaitgalį, Dvyniai gali produktyviai dirbti.

Dvyniai lengvai užmezga pokalbį, randa naujų draugų, tačiau taip pat greitai reaguoją į kiekvieną naujai atsiradusį, dėmesį patraukiantį objektą, dėl to dažnai būna neramūs, nepastovūs, gali atrodyti, kad jie išsiblaškę. Pastebima, kad dauguma Dvynių yra „degtukai“ – greitai susižavi ir tuoj pat perdega.

Paviršutinius dalykus Dvyniams įsiminti nesunku, tačiau labiau gilintis į teoriją jie nemėgsta. Geriausias būdas įsisavinti informaciją – išmėginti ją praktiškai. Visgi nauja, visai svetima sritis Dvyniams nesunkiai perprantama. Dėl pomėgio bendrauti ir sąmojingumo Dvyniai nuo pat mažų dienų puikiai sutaria su vyresniais asmenimis, gali būti komandos dalimi, tačiau net ir mėgdami meistrauti neretai susinervina kai kas nors ilgiau nepavyksta, dėl to kalta kantrybės stoka.

Karjera

Dauguma Dvynių – geri politikai, smalsūs mokslininkai, besispecializuojantys naujose srityse. Tačiau darbas turi juos dominti, teikti malonumą, tokiu atveju Dvyniai, tiek vyrai, tiek moterys, savo darbą mylės ir skirs jam net viršvalandžius. Visgi, Dvynių ženklo moterys labiau tinka darbui, kuriame reikia paviršutinių žinių, pavyzdžiui, parduodant plataus naudojimo prekes ar paslaugas. Taip pat jos gali atsiskleisti meno srityje, administraciniame darbe. Vyrams monotonija darbe greitai pabosta, todėl dažnai monotonišką darbą jie keičia įdomesniu, kol randa tai, kas jiems labiausiai tinka.  

Meilė

Nors apie meilę Dvyniai gali kalbėti valandų valandas, vargu ar šio zodiako ženklo atstovai bus pastovūs meilės santykiuose. Jie pernelyg myli laisvę ir nemėgsta kai su jais elgiamasi kaip su nuosavybe. Meilė Dvyniams - tarsi žaidimas. Jie su malonumu flirtuos, žavės, tačiau rimtų santykių nesieks. Visgi jeigu Dvynys jau „išsilakstė“, jį gali patraukti intelektualus ir įdomus partneris, su kuriuo sietų bendri interesai.

Moterys ir vyrai

Dvyniai vyrai – namų gyvybė, siela, kuri pasirūpina svečiais, palaiko pokalbį tarp šeimos narių ir / ar svečių, tačiau jie – nuotaikos žmonės, nėra ypatingai ištikimi, dažnai veda ne vieną kartą, tikėdami, jog nauja jų meilė kur kas karštesnė, tikresnė. Visgi išsilakstęs ir sutikęs savo gyvenimo moterį, Dvynys vyras skirs jai visą savo dėmesį ir mintis. Bet nekalto flirto iš šalies greičiausiai neatsisakys.

Dvyniai moterys – inteligentiškos, emocionalios, geros šeimininkės ir puikios pašnekovės. Visgi nuolatinė jų nuotaikų kaita gali erzinti kai kuriuos vyrus. Be to, moterys, gimusios po Dvynių ženklu, neturi kantrybės užsiimti vaikų auklėjimu – dėl to dažnai šeimoje auga savarankiški vaikai. Kad būtų laimingos, joms reikia nuolatinių permainų. Pastebima, kad moterys Dvynės mėgsta dažnai keisti garderobą, namų interjerą, džiaugiasi savaitgalio išvykomis, nes tai padeda išvengti monotonijos.

Dvynius veikia savitaiga

Nors Dvyniai nėra labai stiprūs, nepasižymi gera imunine sveikata, daug padėti gali savitaiga. Tiek peršalus ar pajutus galvos skausmus, tiek ir esant blogai nuotaikai, supykus verta užsiimti malonia veikla, paskaityti knygą, pasiklausyti muzikos, teigti sau, kad viskas yra puiku, kad nieko neskauda, o nuotaika puiki. Savitaiga geriausiai veikia atsipalaidavus, medituojant. Be abejo, tai padeda ne visada, tačiau dažnu atveju yra pati geriausia išeitis. Kitas puikus metodas pakelti nuotaiką – išsikalbėti. Tačiau pašnekovas kuo mažiau turėtų gilintis į Dvynio problemą, situaciją, dėl kurios subjuro nuotaika.

Simboliai ir faktai

Dvynių stichija – oras, o valdanti planeta - Merkurijus. Dvyniams sėkmę gali atnešti skaičiai 3, 5, 15, 18. Geriausios savaitės dienos šio zodiako ženklo žmonėms – trečiadienis ir sekmadienis. Norint pasipuošti pakabuku ar žiedu su akmeniu, reikėtų rinktis Agatą, Gintarą, Geltonąjį topazą, Karneolį, Turkį ar Citriną.

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite:

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.