Zodiako ženklai: Dvyniai

Zodiako ženklai: Dvyniai

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (10 balsai (-ų))

Dvyniai – žaismingas, judrus, šnekus, be galo smalsus ir intelektualus zodiako ženklas, galintis pasiryžti bet kokiai avantiūrai. Bendravimas jiems reikalingas kaip oras. Beje pokalbiai su Dvyniais gali būti naudingi ne tik patiems Dvyniams, bet ir jų pašnekovams, tad turėti draugą Dvynį ne tik smagu bet ir naudinga.

Šį zodiako ženklą supa oro stichija, o protingai pakreipianti valdančioji planeta Merkurijus Dvyniams dažnai prilipdo intelektualų etiketę. Ženklo šūkis puikiai atspindi jų intelektualumą – „Aš galvoju“, o ir diena jų trečiadienis – vidurys darbo savaitės, kuomet dauguma jau svajoja apie savaitgalį, Dvyniai gali produktyviai dirbti.

Dvyniai lengvai užmezga pokalbį, randa naujų draugų, tačiau taip pat greitai reaguoją į kiekvieną naujai atsiradusį, dėmesį patraukiantį objektą, dėl to dažnai būna neramūs, nepastovūs, gali atrodyti, kad jie išsiblaškę. Pastebima, kad dauguma Dvynių yra „degtukai“ – greitai susižavi ir tuoj pat perdega.

Paviršutinius dalykus Dvyniams įsiminti nesunku, tačiau labiau gilintis į teoriją jie nemėgsta. Geriausias būdas įsisavinti informaciją – išmėginti ją praktiškai. Visgi nauja, visai svetima sritis Dvyniams nesunkiai perprantama. Dėl pomėgio bendrauti ir sąmojingumo Dvyniai nuo pat mažų dienų puikiai sutaria su vyresniais asmenimis, gali būti komandos dalimi, tačiau net ir mėgdami meistrauti neretai susinervina kai kas nors ilgiau nepavyksta, dėl to kalta kantrybės stoka.

Karjera

Dauguma Dvynių – geri politikai, smalsūs mokslininkai, besispecializuojantys naujose srityse. Tačiau darbas turi juos dominti, teikti malonumą, tokiu atveju Dvyniai, tiek vyrai, tiek moterys, savo darbą mylės ir skirs jam net viršvalandžius. Visgi, Dvynių ženklo moterys labiau tinka darbui, kuriame reikia paviršutinių žinių, pavyzdžiui, parduodant plataus naudojimo prekes ar paslaugas. Taip pat jos gali atsiskleisti meno srityje, administraciniame darbe. Vyrams monotonija darbe greitai pabosta, todėl dažnai monotonišką darbą jie keičia įdomesniu, kol randa tai, kas jiems labiausiai tinka.  

Meilė

Nors apie meilę Dvyniai gali kalbėti valandų valandas, vargu ar šio zodiako ženklo atstovai bus pastovūs meilės santykiuose. Jie pernelyg myli laisvę ir nemėgsta kai su jais elgiamasi kaip su nuosavybe. Meilė Dvyniams - tarsi žaidimas. Jie su malonumu flirtuos, žavės, tačiau rimtų santykių nesieks. Visgi jeigu Dvynys jau „išsilakstė“, jį gali patraukti intelektualus ir įdomus partneris, su kuriuo sietų bendri interesai.