Kaip sutikti 2016 metus

Kaip sutikti 2016 metus?

4.12 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (25 balsai (-ų))

Naujieji metai – laukiama ir smagi šventė. Kad sukurti tikrai šventinę atmosferą ir užsitarnauti 2016 metų šeimininkės, Raudonosios Ugninės Beždžionės, palankumą, vertėtų jiems tinkamai pasiruošti.

Taigi, kaip sutikti 2016 metus, kad metų šeimininkė negailėtų sėkmės ateinančiais metais?

Metų šeimininkė Raudonoji Ugninė Beždžionė – linksma, kūrybinga, nenustygstanti vietoje padauža. Ji mėgsta staigmenas, todėl iš anksto pasirūpinkite žaismingomis dovanėlėmis artimiesiems ir draugams. Dovanas supakuokite į ryškių spalvų, nepermatomą popierių. Kas viduje? Tai turi būti linksma staigmena.

Metų spalva – ryškiai raudona, ugninė.

Kaip rengtis?

2016 metų sutikimui geriausia puoštis ryškiaspalvių audinių rūbais. Moterims vertėtų pasirūpinti šventine suknele. Ją geriausia rinktis raudonų atspalvių. Tačiau jeigu Naujuosius 2016-tus metus planuojate sutikti gana kukliai, užteks pasirinktą aprangą praturtinti žaismingomis, detalėmis, pavyzdžiui šaliu. Tik jokių kelnių, džinsų ar megstinių. Tai ką nešiojate kasdiena - netiks. Vyrų apranga taip pat neturėtų būti niūri.

Sėkmę neš auksiniai papuošalai, taip pat papuošalai su brangiaisiais akmenimis. Tiks ir spalvinga bižuterija, tačiau nepersistenkite. Viskas turi būti skoninga ir suderinta.

Jeigu esate moteris, tegul Jūsų įvaizdį papildo įspūdinga šukuosena ar minkštos, žaismingos garbanos.

Šventiniam makiažui puikiai tiks blizgūs aukso ar sidabro spalvos šešėliai.

loading...