Horoskopas 2018 – Liūtas

Horoskopas 2018 – Liūtas

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (10 balsai (-ų))

2018 metų horoskopas Liūtui

Liūtas yra pratęs siekti aukštumų savo darbu, dažnai sunkiu. 2018 metai stebins tuo, kad viskas Liūtui klosis gana lengvai. Minimalios pastangos atneš puikius rezultatus. Taigi, negaiškite laiko, kito panašaus laikotarpio teks ilgokai laukti.

Geltonojo Žemės Šuns metai suteiks Liūtui daug naudingų pažinčių, perspektyvių pasiūlymų. Keliausite, dirbsite ar tiesiog džiaugsitės gyvenimu. Tiesa bus ir problemų kurias, dažnu atveju, susikursite patys. Liūto nekantrumas ir „žiūrėjimas iš aukšto“ gali atstumti ne tik kolegas, verslo partnerius, bet ir artimus žmones. Todėl stebėkite savo elgesį ir stenkitės keistis, jeigu pastebite, kad elgiatės netinkamai.

Profesinėje veikloje labai tikėtinas karjeros augimas, tačiau gali būti, kad konkurentai imsis negražių, o svarbiausia slaptų veiksmų, kad jums pakenktų. Todėl būkite itin budrūs.

2018 metai gali pateikti ne vieną staigmeną, pareikalausiančią iš Liūto lankstumo bei sugebėjimo greitai prisitaikyti prie netikėtų permainų. 

Antrą metų pusmetį Liūtas turėtų pagalvoti kokioje srityje jam dar reikėtų tobulėti ir negailėti tam nei laiko nei pinigų. 2018 metai labai tinkami studijų tęsimui, kvalifikacijos kėlimui, saviugdai. Jūsų įdėtos pastangos neš puikius rezultatus ateityje.

Didelių sveikatos problemų kilti neturėtų. Stiprinkite imunitetą, nes žiemos laikotarpiu problemų gali sukelti peršalimo ligos. Beje 2018 metais nesunkiai „patobulinsite“ kūno linijas. Ypatingai tai aktualu dailiosios lyties atstovėms.

loading...