Kaip sutikti 2019 metus

Kaip sutikti 2019 metus

4.3333333333333 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (18 balsai (-ų))

Kinijoje įprasta Naujųjų metų sutikimui ruoštis dar likus mėnesiui iki šios šventės, o lietuviai tam taip pat neretai skiria gana nemažai dėmesio. Dalykų, kuriais reikia pasirūpinti, yra ne taip ir mažai – svarbu nuspręsti, kokią šventės vietą pasirinksite, kieno kompanijoje sutiksite ateinančius metus ir t.t. Taip pat neretai domimasi, kaip vertėtų dekoruoti namus, kokius patiekalus paruošti ir kaip apsirengti, nes tikima, kad tai gali atnešti sėkmę ateinančiais metais.

2019-ieji bus Žemės Kiaulės metai, taigi, kaip sutikti Naujuosius metus, kad ateinančių metų valdovė... neprikiaulintų?

Ramybė ir stabilumas

Nors gali atrodyt, kad Naujųjų metų sutikimas ir ramybė – du visiškai nesuderinami dalykai, tačiau įsitikinsite, kad gali būti priešingai. Žinoma, ramybę visi suprantame skirtingai, tad ką tai reiškia, kai kalbama, apie 2019 -ųjų sutikimą? Svarbiausia yra tai, kad Naujuosius metus sutiktumėte su tais žmonėmis, su kuriais esate užmezgę tvirtą ryšį ir su kuriais nesieja jokie nesutarimai. Jei Naujuosius metus sutiksite savo namuose, svečių sąrašą sudarinėkite itin kruopščiai - į jį įtraukite tik tuos žmones, kuriuos tikrai norite matyti.

Laimingos spalvos

2019 metų laimingos spalvos – raudona, oranžinė, rožinė ir balta, todėl ruošiantis Naujųjų metų sutikimui palanku rinktis šių spalvų drabužius, dekoracijas bei vaišes. Tai padės užsitarnauti ateinančių metų šeimininkės palankumą, taigi, bus galima tikėtis kur kas didesnės sėkmės. Ugnis, metalas, medis ir vanduo yra laikomi laimingais 2019 metų elementais, tad puošiant namus galima pasirinkti medienos ar metalo dekoracijas, įrengti nedidelį dekoratyvinį krioklį ir pan.

Svarbūs ir tinkami spalvų deriniai

Spalvų deriniai visada turi būti harmoningi, tad sutinkant 2019-uosius metus bus svarbu ir tai, kaip suderinsite pasirinktas spalvas. Pavyzdžiui, jei pasirinksite raudonos ir baltos spalvos derinius, harmoniją padės sukurti įvairūs Žemės atspalviai, pavyzdžiui, geltoni ar rudi.