Horoskopas 2018 – Vėžys

Horoskopas 2018 – Vėžys

4.4545454545455 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (11 balsai (-ų))

Horoskopas 2018 – Vėžys

Geltonojo Žemės Šuns metai bus itin palankūs savo verslą turintiems ar jį pradedantiems Vėžiams. Nesunkiai rasite patikimų verslo partnerių, žmonės bus linkę su Jumis bendradarbiauti, tik turite pamiršti savo ambicijas ir parodyti aplinkiniams daugiau geranoriškumo. O štai aštrus liežuvis gali tik pakenkti, todėl galvokite ką kalbate.

Metų pradžioje tikėtini nesusipratimai su kolegomis ar verslo partneriais, todėl reikalai gali strigti. Be to paaštrės konkurencija darbe. Svarbiausia, ko nereikia daryti, tai pilti pamazgų ant kolegų, aiškinti vadovybei, kokie jie netobuli. Geriau pasistenkite dirbti taip, kad Jūsų privalumai būtų akivaizdžiai matomi.

Antroji metų pusė bus itin aktyvi, turėsite ne vieną kelionę ir svarbų susitikimą. Horoskopas 2018 metams pataria daugiau bendrauti, megzti naujas pažintis. Žmonės, su kuriais susipažinsite Šuns metais, įneš į Jūsų asmeninį ar profesinį gyvenimą teigiamų pokyčių. Tačiau aklai pasitikėti vos pažįstamu žmogumi nereikėtų.

Finansinių problemų kilti neturėtų. Nesunkiai papildysite savo kišenes, jeigu jos ištuštės. Visais galimais būdais stiprinkite sveikatą. Sportuokite, važinėkite dviračiu, sveikai ir reguliariai maitinkitės, gerkite vitaminus. Blogai nuotaikai išsklaidyti padės pasivaikščiojimas miške.

loading...